استقلال با شکست نفتِ بحران‌زده از بحران خارج و دورقمی شد

استقلال در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، نفت را با نتیجه دو بر صفر شکست داد ......

استقلال در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، نفت را با نتیجه دو بر صفر شکست داد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، تیم های استقلال و نفت در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر استقلال به پایان رسید. گل های استقلال را در این دیدار فرید محمدی زاده (۵۵، گل به خودی) و جابر انصاری (۶۵) به ثمر رساندند.

با این نتیجه استقلال ۱۲ امتیازی شد و به رده یازدهم صعود کرد تا جای نفت را در این رتبه بگیرد. نفت تهران هم با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال و تراکتورسازی به رده دوازدهم سقوط کرد.

وحید کاظمی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

نیمه نخست:

دقیقه ۱۳: هاشم بیک زاده از جناح چپ به داخل محوطه جریمه استقلال نفوذ کرد و با پای راست ضربه ای را راهی دروازه استقلال کرد اما سید حسین حسینی به خوبی این توپ را دفع کرد تا خطری دروازه استقلال را تهدید نکند.

دقیقه ۱۸: توپی که سرور جپارف از جناح راست به سمت چپ فرستاد، به جابر انصاری رسید تا این بازیکن با نفوذ به داخل محوطه جریمه ضربه ای را راهی دروازه نفت بکند اما ضربه انصاری با برخورد به مدافع نفت به راحتی در اختیار میلاد فراهانی دروازه بان نفت قرار گرفت.

دقیقه ۲۰: هاشم بیک زاده ضربه ایستگاهی که نفتی ها به دست آورده بودند را روی دروازه استقلال ارسال کرد. این توپ با اشتباه حسین حسینی در خروج از دروازه در موقعیتی روی سر امین منوچهری فرود آمد که دروازه استقلال خالی از دروازه بان بود اما او با بی دقتی ضربه اش را به بیرون زد.

دقیقه ۴۱: داریوش شجاعیان با حرکت در میانه میدان، پاس در عمق خوبی را برای جابر انصاری فرستاد اما او قدر این توپ را ندانست و ضربه اش را به بیرون زد.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۰: جابر انصاری با حرکت از جناح راست پاس خوبی را برای فرشید اسماعیلی ارسال کرد تا او را در موقعیت تک به تک قرار دهد اما فراهانی با خروج خوبی که داشت مانع گل زنی اسماعیلی شد.

دقیقه ۵۵: امید ابراهیمی از جناح راست توپ بلندی را به محوطه جریمه نفت ارسال کرد اما میلاد فراهانی هنگام خروج اشتباه کرد تا توپ با عبور از او به فرید محمدی زاده برخورد کند و وارد دروازه نفت شود.

دقیقه ۶۰: عیسی آل کثیر از جناح راست وارد محوطه جریمه استقلال شد و پاس خوبی را برای امین منوچهری ارسال کرد اما او با بی دقتی توپ را به بیرون زد تا یک موقعیت طلایی دیگر برای نفتی ها از بین برود.

دقیقه ۶۵: فرشید اسماعیلی با ضربه سر ارسال بلند استقلالی ها را در محوطه جریمه نفت به جابر انصاری رساند و او سر ضرب توپ را از بالای سر فراهانی به داخل دروازه نفت فرستاد.

دقیقه ۷۳: رضا حبیب زاده توپی که عیسی آل کثیر پشت محوطه جریمه برای او کاشت را با ضربه ای دقیق به سمت دروازه استقلال زد اما توپ او با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: توپ در موقعیت تک به تک به جابر انصاری رسید اما او با بی دقتی این توپ را محکم به دروازه بان نفت کوبید تا این موقعیت برای آبی پوشان از بین برود.

دقیقه ۸۷: میلاد زکی پور از جناح چپ توپ خوبی را برای علی قربانی ارسال کرد اما ضربه علی قربانی که به صورت چکشی زده شده با بدشانسی از بالای دروازه نفت به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰: حرکت مهدی قائدی از سمت چپ با ارسال بلند او همراه شد که مدافعان نفت روی امید ابراهیمی خطا کردند و داور نقطه پنالتی را نشان داد. خود ابراهیمی ضربه را به سمت دروازه فراهانی شلیک کرد که پس از برخورد به تیر افقی، داخل دروازه نفت فرود آمد اما گل شدن توپ از چشم داور و کمکش دور ماند و در برگشت نیز ضربه سر قربانی و شوت ابراهیمی هم راهی به دروازه پیدا نکرد تا نتیجه همان دو بر صفر بماند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال