استقلال با لشکری غایب/ محرومیت هم به مصدومیت اضافه شد

در حالی در آستانه هفته ششم لیگ برتر فوتبال قرار گرفته‌ایم، تیم استقلال با لشکری از بازیکنان محروم و مصدوم مواجه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دستاورد دیدار استقلال مقابل صنعت نفت برای آبی‌ها به جز یک امتیاز از بازی خانگی، مصدومیت بهترین بازیکن این تیم در دقیقه پایانی بود. با اینکه هنوز وضعیت مهدی قائدی به درستی مشخص نیست، اما گفته می‌شود MRI میزان و شدت مصدومیت این بازیکن را تعیین خواهد کرد.

قائدی در واپسین لحظات بازی روز گذشته این تیم دچار آسیب دیدگی شد و با درد زمین بازی را ترک کرد تا نگرانی جدیدی به نگرانی‌های قبلی فکری اضافه شود. آبی‌پوشان در حالی که یزدانی، اسماعیلی، دیاباته، ریگی و غفوری را در اختیار نداشتند، حالا ممکن است قائدی نیز به این جمع اضافه شود.

اما این همه ماجرا برای استقلال نیست چرا که آنها به تازگی با حکم کمیته تعیین وضعیت بازیکن، بابک مرادی یکی از عناصر تهاجمی شان را برای ۴ ماه از دست داده‌اند تا فکری تعداد زیادی بازیکن را برای دیدار هفته ششم در اختیار نداشته باشد.

آبی‌پوشان هفته ششم و در دیداری مهم و ۶ امتیازی در مشهد به دیدار شهرخودرو می‌روند که این اولین تقابل مهدی رحمتی در قامت سرمربی با تیم استقلال خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

مهدی‌پور: بعد از سه ماه بازی کردم و برایم سخت بود

کاظمی: استقلال نباید تاوان اتفاق یک سال قبل را بدهد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم صنعت نفت آبادان مهدی قائدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال