استقلال برای چشمی شرط گذاشت!

برخی منابع از نزدیک شدن دوباره روزبه چشمی به استقلال خبر دادند....

به گزارش مدال، مدیربرنامه‌های روزبه چشمی در روزهای اخیر تلاش‌هایی در راستای بازگشت این بازیکن به استقلال انجام داده و حتی خبرش در برخی سایت‌ها نیز منتشر شده است. خبری که شاید اینطور به نظر برسد که این باشگاه استقلال است که تمایل به بازگشت روزبه چشمی دارد اما حقیقت این نیست و باشگاه استقلال شروع‌کننده این ماجرا نبوده است.
بعد از اینکه چشمی نتوانست به لیگ ستارگان قطر برود و از عقد قرارداد با تیم‌های ترکیه‌ای و حتی دیگر کشورهای اروپایی محروم ماند و در واقع خواهان آنچنانی نداشت، مدیربرنامه‌هایش در تلاش است تا شاید این بازیکن به باشگاه سابقش بازگردد.
گفته می‌شود استراماچونی می‌خواهد از چشمی در قلب دفاع استفاده کند و با توجه به اینکه خیالش از مدافعان میانی فعلی چندان راحت نیست، اضافه شدن این بازیکن باتجربه می‌تواند این منطقه را تقویت کند.
 چشمی در مذاکراتی که ماه‌ها پیش با باشگاه داشت رقم قابل توجهی درخواست کرد که این موضوع با مخالفت مسئولان باشگاه مواجه شد. بدون شک اگر چشمی از موضع خود کوتاه نیاید سران باشگاه استقلال رأی به بازگشت او نخواهند داد. در واقع چشمی به شرطی می تواند به باشگاه سابقش بازگردد که دستمزد پیشنهادیش را کم کند.

 

بیشتر بخوانید:

وریا کاپیتانی متفاوت!

بمب افکن ناکام!

 

تگ ها


باشگاه استقلال بازگشت چشمی به استقلال روزبه چشمی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال