استقلال به تفکر جدید نیاز دارد/صادقی: فتحی باید استعفا بدهد!

امیرحسین صادقی، کاپیتان پیشین استقلال معتقد است که مدیرعامل حال حاضر استقلال باید هر چه سریع تر استعفا کند!...

امیرحسین صادقی، کاپیتان پیشین استقلال معتقد است که مدیرعامل حال حاضر استقلال باید هر چه سریع تر استعفا کند!

به گزارش خبرنگار مدال، امیرحسین صادقی بازیکن پیشین استقلال که مهمان ویژه اکران فیلم آبی به رنگ آسمان بود در خصوص این فیلم گفت: تجدید خاطره ای شد برای همه ما که روزگاری لباس استقلال را بر تن داشتیم و همچنین برای هواداران تا یاداوری شود که ریشه باشگاه استقلال از کجا به وجود آمده است و چه کسانی در تاسیس و افتخارآفرینی های این باشگاه نقش داشته اند و از بدو تاسیس این باشگاه طی این 74 سال در پشت پرده ها چه اتفاقاتی افتاده است و چه کسانی برای این باشگاه زحمت کشیده اند.
وی در ادامه گفت: این فیلم نمایانگر 74 سال قدمت باشگاهی است که رشته های ورزشی بسیاری داشته و افتخار آفرین بوده است و بی دلیل نام باشگاه را یدک نمی کشد.
صادقی درپاسخ به این سوال که کدام قسمت این فیلم برایش جذاب تر بوده است گفت: من از تاریخچه پیش از انقلاب اطلاعات دقیقی نداشتم همچنین از شرایط باشگاه در اوایل انقلاب و شروع جنگ که این قسمت های فیلم برایم بسیار جالب بود.
کاپیتان پیشین استقلال در ادامه گفت: این موضوع که هستند بسیاری افراد که هنوز تاریخ این باشگاه را نمی دانند باعث حسرت بسیاری می شود.
صادقی در خصوص این موضوع که چرا بیشتر پیشکسوتان استقلال در این روزها ترجیح می دهند راجع به شرایط استقلال صحبت نکنند، گفت: به نظر من دلیل اصلی این موضوع وجود آقای فتحی است. ایشان گارد بسیار شدیدی مقابل پیشکسوتان استقلال دارد و به طور کلی گوش شنوایی برای شنیدن صحبت پیشکسوتان ندارد. به همان اندازه مقابل هواداران نیز گارد دارد و حاضر به شنیدن درخواست های آن ها هم نیست و بر روی واقعیت ها چشم و گوش خود را بسته است.
وی در ادامه گفت: من به توانایی های ایشان هیچ کاری ندارم. بر فرض که ایشان مدیر توانایی هم هستند اما باشگاه استقلال الان به جایی رسیده است که آقای فتحی باید استعفا بدهند چرا که راهکار دیگری باقی نمانده است.
صادقی تاکید کرد: وقتی یک تیم به بن بست می خورد باید دید برای خروج از بحران کدام مهره را باید جابجا کرد. امروز روزی است که برای خروج از بن بست شخص مدیرعامل استقلال باید تغییر کند. الان استقلال به شرایطی رسیده است که به شوک و جریان یک خون تازه، یک فکر جدید نیاز دارد و این شوک باید تغییر مدیرعامل باشد.

 

بیشتر بخوانید:

انتقاد محمود فکری از مدیرعامل استقلال

استراماچونی: آمده‌ام تا استقلال را تغییر دهم/ در خط‌حمله کمبود داریم

تگ ها


باشگاه استقلال کاپیتان پیشین استقلال امیرحسین صادقی فیلم آبی به رنگ آسمان استعفای فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال