استقلال به دنبال جذب لژیونر پرسپولیس

برخی شنیده‌ها از تلاش باشگاه استقلال برای به خدمت گرفتن ستاره سابق پرسپولیس خبر می‌دهند....

به گزارش مدال،به نظر می‌رسد آندره‌آ استراماچونی را باید سرمربی جدید استقلال دانست و از این پس احتمالاً آبی‌ها تمام توان خود را برای جذب بازیکن، می‌گذارند.

برخی شنیده‌ها از تلاش مسئولان باشگاه برای جذب وحید امیری، بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی ترابزون اسپور ترکیه حکایت دارد. استقلالی‌ها پیش از این هم، قبل از توافق او با قرمزهای پایتخت، تلاش زیادی برای آبی‌پوش کردن او انجام دادند اما امیری در نهایت پیراهن سرخ را بر تن کرد.

ستاره تیم ملی کشورمان در یک فصل حضور در ترکیه، چندان موفق نبود و در لیست فروش باشگاهش قرار گرفته است. پس از اعلام خبر جدایی او از ترابزون، بسیاری، از بازگشت احتمالی او به تیم پرسپولیس خبر دادند چرا که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سرخ‌ها هم به این بازیکن علاقۀ زیادی دارد اما ظاهراً آبی‌پوشان نیز به فکر افتاده‌اند تا جبران کرده و زودتر با وحید امیری به توافق برسند.

حال باید منتظر بود و دید امیری با توجه به خصوصیات اخلاقی ویژه ای که دارد آیا راضی به این انتقال خواهد بود یا با توجه به مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس ترجیح می دهد در تیمی بازی کند که مبلغ رضایت نامه او را بی دردسرتر پرداخت کند.

اخبارمرتبط:

آمار ناامیدکننده وحید امیری؛ عصبانیت سرمربی!

تگ ها


ترابزون اسپور وحید امیری پیشنهاد استقلال به وحید امیری باشگاه پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال