استقلال به دنبال شکستن طلسم ۳۳۲۷ روزه

استقلال از لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۲ که موفق شد نخستین بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، هرگز بازی های اول خود را نبرده است....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱، به مصاف الاهلی رفته است. نماینده عربستان که میزبانی گروه خود را برعهده دارد، در هفته های گذشته و در لیگ داخلی، نتایج خوبی کسب نکرده و آبی پوشان به دنبال شکست این تیم هستند.


استقلال از سال ۲۰۱۲ که در نخستین بازی خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با تک گل گوران یرکوویچ در تاریخ ۱۶ اسفند ۹۰ از سد تیم الریان قطر عبور کند، در ۶ دوره بعدی که در این رقابت ها حضور داشته، هرگز نتوانسته است بازی نخست خود را با پیروزی به اتمام برساند.


آبی پوشان از فصل ۲۰۱۳ تا ۲۰۲۰ که در ۶ دوره حضور داشتند، در بازی های نخست خود مقابل تیم های الریان عراق، الشباب عربستان، الاهلی امارات، الریان قطر، الدحیل قطر و الشرطه عراق نتوانسته است در دیدار اول خود به پیروزی دست پیدا کند.


حالا شاگردان مجیدی امیدوارند پس از ۹ سال و یک ماه و ۱۱ روز بالاخره در اولین گام خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به پیروزی دست پیدا کنند.

تگ ها


الاهلی لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران عربستان سعودی