استقلال به دنبال پاک کردن خاطرات بد از ماشین‌سازی

تیم فوتبال استقلال درحالی برای دیدار با ماشین سازی آماده می‌شود که هر دو دیدار این دو تیم در فصل گذشته با پیروزی تیم تبریزی به اتمام رسید....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، استقلال و ماشین سازی در حالی برای دیدار در هفته سوم از فصل بیستم لیگ برتر آماده می‌شوند که آبیها از نزدیک‌ترین بازی‌های خود با تیم تبریزی خاطرات خوشی ندارند. هر دو دیدار دو تیم در فصل گذشته با برتری ماشین سازی به پایان رسید و این تیم تبریزی توانست مقابل آبی پوشان دبل کند.

دو تیم فصل گذشته در هفته‌های اول در تبریز و شانزدهم در تهران با یکدیگر دیدار کردند که هر دو بازی با پیروزی ماشین سازی به پایان رسید. در هفته اول فصل گذشته لیگ برتر و در دیداری که اول شهریور در تبریز برگزار شد، در حالی که بازی می‌رفت با نتیجه صفر - صفر به پایان برسد، از دقیقه ۹۰ به بعد دو اتفاق مهم افتاد که اولی اخراج دانشگر و دومی گل ماشین سازی بود که توسط اتابک زارعی بوسیله یک ضربه ایستگاهی به ثمر رسید تا آبی پوشان در همان نخستین گام با استراماچونی شکست را تجربه کنند.

دیدار برگشت دو تیم در روز ۲۸ آذر و در ورزشگاه آزادی برگزار شد و آبی پوشان در حالی که سرمربی نداشتند ابتدا با گل دقیقه ۲۳ شیخ دیاباته از حریف پیش افتادند و سپس ماشین سازان در دقایق ۳۵ و ۵۲ توسط محمد قادری و احمدرضا زنده روح (از روی نقطه پنالتی) به گل رسیدند تا در نیم فصل دوم هم آبی پوشان را شکست داده باشند.

در هر دو بازی رفت و برگشت فصل گذشته رسول خطیبی هدایت ماشین سازی را برعهده داشت و آبی پوشان یکبار با استراماچونی و یکبار بدون سرمربی مقابل ماشین سازی به میدان رفتند.

دیدار دو تیم از هفته سوم رقابتهای لیگ برتر ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. در پایان هفته دوم استقلال با ۳ امتیاز در رده ششم و ماشین سازی با یک امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

خط حمله استقلال همچنان با زوج قائدی - مطهری

فضای استقلال چه زود بحرانی شد!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران ماشین سازی تبریز لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال