استقلال بوق را از سر گشادش می دمد!

بدترین قسمت ماجرای این روزهای استقلال اینست که آنها به صورت معکوس در حال تیم بستن هستند....

استقلال اول بازیکن می گیرد، بعد دستیار  تعیین می کند و بعد سرمربی! این خلاف قاعده است.

سایت مدال/ در استقلال ماجرا هر ثانیه پیچیده تر می شود، تفکیک زمین بازی ممکن نیست، دو دستگی که نه چند دستگی حتی اجازه نمی دهد مطلب را درست بتوانی تقسیم بندی کنی، در هیات مدیره و میان مدیران در مورد فرهاد مجیدی و استراماچونی و یک گزینه دیگر همچنان اختلاف نظر هست، این اختلاف نظر ممکن است حتی به بعد از توافق احتمالی با استراماچونی هم بکشد.
پارسال استقلال از اختلاف عمیق خطیر و شفر ضربه شدیدی خورد، امسال هم زمینه برای اختلاف بین مدیران دیگر آماده است و هر لحظه ممکن است بازی به صحنه جنگ تبدیل شود.

اسمشو نبر!
در سوی دیگر ماجرا شرایط بدتر هم هست، کار که به زمین اینستا گرام و بازیکنان می رسد کشمکشی وجود دارد عجیب و غریب. منتظری پست گذاشت که «باشگاه او را نمی خواهد»، فرهاد استوری رفت که «زنگ زدم برنداشتی»! خسرو حیدری وارد شد و ماجرا را به سمت آن موجود نامرئی ( اسمشو نبر) چرخاند.
وریا غفوری هم پژمان و حسین حسینی را تگ کرد و از منتظری دفاع کرد. فرهاد گفت اولین کار بعد از جلسه با فتحی تماس با پژمان بوده است.
ماجرا واقعا پیچیده است. جو بسیار سنگین است و عنقریب است برهانی و صادقی و عمران زاده و ... هم وارد این بازی شوند هر چند برخی از آنها این کار را انجام داده اند.

دمیدن از سر گشاد بوق!
بازی ادامه دارد، اما بدترین قسمت ماجرای این روزهای استقلال اینست که آنها به صورت معکوس در حال تیم بستن هستند، شاید مشکلات از همین جا هم آغاز می شود.
قاعده اینست: سرمربی انتخاب کنیدف سرمربی با کمک کمیته فنی باشگاه دستیارانش را انتخاب کند، بعد مطابق با لیست مربی و کمیته فنی  بازیکن بگیرید.
در استقلال اما اینگونه است: برخی بازیکنان رفته اند و باشگاه با برخی دیگر فسخ کرده، دیروز فرهاد مجیدی تقریبا شد دستیار ، شاید قرار است بازیکن ها از لیست فرهاد انتخاب شوند، لااقل استوری فرهاد مجیدی در مورد منتظری این نکته را می رساند.
بعد از انتخاب دستیار شاید سرمربی هم انتخاب شود و استقلال با استراماچونی به توافق برسد.
این یعنی دقیقت معکوس جلو رفتن. یعنی دمیدن در بوق از سر گشادش .
یعنی دنده عقب رفتن از تهران تا شمال!
استقلال روزهای سختی پیش رو دارد چون معمولا خانه را از سقف به پایین نمی سازند. بلکه از زمین به بالا می سازند. نمی گوییم استقلال هیچ شانسی برای موفقیت با این فرمول ندارد اما واقعیت اینست که با این فرمول سخت بتوان موفق شد، ریسک این ماجرا بالاست.

*محمد سررشته داری

اخبار مرتبط:

منتظری و خسرو علیه رحمتی؛ آتش زیر خاکستر شلعه‌ور شد

استوری فوق جنجالی سید مهدی رحمتی/ کاپیتان آبی‌ها به سیم آخر زد!

تگ ها


محمد سررشته‌داری باشگاه استقلال فرهاد مجیدی پژمان منتظری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال