استقلال تنها تیم بدون شکست روز نخست/ پایان این مرحله با دو دیدار

نخستین روز از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه الف در حالی به پایان رسید که تیم استقلال با کسب دو پیروزی ، عملکرد بهتری نسبت به دیگر تیمهای این گروه داشت....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دور برگشت بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه الف از روز گذشته در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه‌ی ورزشی آزادی تهران در حال پیگیری است و عصر امروز با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

در مسابقات روز نخست ۴ دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۸- فرش ایران ۲
استقلال تهران، برنده ۹- شهدای زنجان ۱
استقلال تهران، برنده ۶- دانشگاه آزاد اسلامی ۴
فرش ایران، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۲)- شهدای زنجان ۵ (امتیاز مثبت ۲۰)



دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۸- فرش ایران ۲ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده):

۵۷ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۰- رضا خلاقی صفر
۶۱ کیلوگرم: مهدی شیرازی ۳- بکا لومتادزه، برنده ۳
۶۵ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی، برنده ۶ – مهدی عشقی ۱
۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۵ – رسول خجسته صفر
۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۲ - محمدرضا قنبرزاده ۱
۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی، برنده ۱۶ - علی شکوری ۱۳
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۵ – حسین خداکرمی ۴
۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده ۷ – حامد گرامی ۱
۹۷ کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده ۲ - ایراکلی متسیتوری ۱
۱۲۵ کیلوگرم: سجاد عزیزی صفر – امیررضا امیری، برنده ۸

استقلال تهران، برنده ۹- شهدای زنجان ۱ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده):

۵۷ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۱- علیرضا اصلانی
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۶- کیان محمودجانلو ۴
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۵- محمدکاظم خدابنده لو (مصدوم شد)
۷۰ کیلوگرم: محمدرضا سرگو، برنده ۷- محمد زمانی صفر
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۵- رضا مقتدر صفر
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۱۰- مهدی محمدی صفر
۸۶ کیلوگرم: علی موجرلو ۲- امیرحسین شیور، ۳
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۷- علیرضا عباسی صفر
۹۷ کیلوگرم: علیرضا رکابی، برنده ۳- حسین پاکدین صفر
۱۲۵- جابر صادق زاده، برنده ۱۰- امیر یاری صفر

استقلال تهران، برنده ۶- دانشگاه آزاد اسلامی ۴ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده):

۵۷ کیلوگرم: عرفان جعفریان ۲ – رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۱
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۲- مهدی شیرازی ۲
۶۵ کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده ۵- فرزاد عموزاد خلیلی ۳
۷۰ کیلوگرم: محمدرضا سرگو، برنده ۸ – مجتبی عموزاد خلیلی ۳
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۱۱- مرتضی میرزایی ۵
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۴- محمد نخودی ۳
۸۶ کیلوگرم: علی موجرلو ۲ – امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۲
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی ۱ – حسین شهبازی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: علیرضا رکابی ۳ - حسین جلالی نژاد، برنده ۴
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده، برنده ۸ – علیرضا گودرزی صفر

فرش ایران (امتیاز مثبت ۲۲) برنده ۵ - شهدای زنجان ۵ (امتیاز مثبت ۲۰)- (اسامی تیم فرش ایران در ابتدا آمده):

۵۷ کیلوگرم: امیر پرسته ۵- محمد کابلی، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: بکا لومتادزه ۱۲- کیان محمودجانلو، برنده ۱۹
۶۵ کیلوگرم: مرتضی درزی، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: رسول خجسته ۱- محمد زمانی، برنده ۲
۷۴ کیلوگرم: علی اکبر زرودی، برنده ۴- رضا مقتدر ۳
۷۹ کیلوگرم: علی شکوری ۴- عبداله شیخ اعظمی، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: رضا مظفری، برنده ۱۰- علیرضا صابریان صفر
۹۲ کیلوگرم: حسین خداکرمی، برنده ۵- امیرحسین شیور ۱
۹۷ کیلوگرم: ایراکلی متسیتوری ۵- مسعود مددی، برنده ۶
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا امیری، برنده ۵- فرزام اسلامی نیا ۲

دو دیدار باقی مانده نیز امروز (دوشنبه) به شرح زیر برگزار می‌شود:
ساعت ۱۱: شهدای زنجان - دانشگاه آزاد اسلامی
ساعت ۱۶:۱۵: فرش ایران – استقلال تهران

بیشتر بخوانید:

برنامه مسابقات و اسامی داوران گروه ب اعلام شد

محمدی: حسن یزدانی در لیگ کشتی بگیرد، بهتر است

 

 

تگ ها


لیگ کشتی کشتی آزاد باشگاه استقلال تهران کشتی