استقلال تهران – استقلال خوزستان/برادركشي در پايتخت

هفته دوم ليگ هفدهم، جمعه 13 مرداد 96، ساعت 21:00، ورزشگاه آزادي داور: وحيد كاظمي، كمك ها: آرمان اسعدي و اسد حاج محمد به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، تهراني ها فصل را با باخت آغاز كردند اما خوزستا ......

هفته دوم ليگ هفدهم، جمعه 13 مرداد 96، ساعت 21:00، ورزشگاه آزادي داور: وحيد كاظمي، كمك ها: آرمان اسعدي و اسد حاج محمد

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، تهراني ها فصل را با باخت آغاز كردند اما خوزستاني ها با برد آن هم در شرايطي كه قبل از آغاز فصل پيش بيني ها حكايت از اتفاقات ديگري داشت. همين امر باعث شد تا مصاف برادرهاي استقلالي ليگ فرداشب جنبه خيلي خاص تري پيدا كند چون نه منصوريان دوست دارد با ادامه روند ناكامي تيم پرستاره و گران قيمت زير بار انتقادات قرار بگيرد نه عبدا... ويسي كه خوب مي داند با اولين باخت ممكن است شرايط بغرنجي را تجربه كند. استقلالي هاي پايتخت كه از هر حيث تركيب كاملي در اختيار دارند فردا براي جبران شكست مقابل صنعت نفت از آن مهمتر پاك كردن خاطره بد بازي بي هدف و ضعيف در برزيل ايران، چشم به برادركشي در آزادي دوختند. با خبرهايي كه از اردوي استقلال به گوش مي رسد منصوريان براي اينكه از همين ابتدا به ستاره هاي بي انگيزه خود شوك وارد كند فردا با تغييراتي در تركيب، استقلال را به ميدان مي فرستد كه مهم ترين تغيير احتمال بازگشت پيرمردهاي بازيساز به جمع آبي هاست، بازيكناني همچون جپاروف و جباري مي توانند هر يك براي يك نيمه بازي كنند و گره تاكتيكي تيم را باز كنند بلكه اولين برد فصل از راه برسد. در آن سوي ميدان عبدا... ويسي نقشه و انگيزه هاي فراواني دارد به همين خاطر اصلاً دوست ندارد در جنگ استقلالي هاي ليگ بازنده ميدان را ترك كند. او كه با بازگشت به استقلال خوزستان بحران زده از نظر مالي بعد از ناكامي در سپاهان ريسك بزرگي در دوران مربيگري به جان خريد مي داند با پتانسيلي موجود كسب يك تساوي از تهران و مصاف با پرستاره هاي پايتخت براي او و شاگردانش برد محسوب مي شود.

چهره ها

حسن بيت سعيد چهره اصلي اين مصاف خواهد بود. مهاجمي كه در دو سال گذشته با درخشش در جمع آبي هاي خوزستان براي خود اسم و رسمي به هم زد و در تابستان با قراردادي ميلياردي به تهران كوچ كرد حالا زودتر از چيزي كه انتظار مي رفت با هم تيمي هاي سابق خود روبه رو خواهد شد. بيت سعيد در اولين تجربه رسمي با پيراهن استقلال مقابل آباداني ها يكي از نمايش هاي ضعيف خود را ارائه داد تا جايي كه شائبه نيمكت نشيني او نيز رقم خورد اما قطعاً انگيزه هاي او مي تواند به داد استقلال برسد.

وحيد شيخ ويسي ستاره هفته اول خوزستاني ها بود چون اگر درخشش اين دروازه بان نبود چه بسا الان استقلالي ها بدون چشيدن طعم برد در ليگ هفدهم راهي تهران شده بودند. شيخ ويسي كه از زمان پيوستن به تيم خوزستاني روند رو به رشدي داشت امسال هم به نظر مي رسد مهره اي كليدي براي اين تيم قلمداد مي شود و عملكرد او در بازي با استقلال مي تواند سرنوشت اين جدال را رقم بزند. با آمادگي كه شيخ ويسي دارد پيش بيني مي شود مهاجمان استقلال كار دشواري براي شكست دادن او داشته باشند.

تركيب احتمالي دو تيم

استقلال (1-3-2-4)

علي قرباني

جابر انصاري

سرور جپاروف

حسن بيت سعيد

روزبه چشمي

داريوش شجاعيان

خسرو حيدري

پژمان منتظري

عظيم گوگ

ميلاد زكي پور

سيدمهدي رحمتي

استقلال خوزستان(1-3-2-4)

حسين صادقي

طالب ريكاني

حكيم نصاري

سعيد زارع

ميثم دورقي

سلمان بحراني

عليرضا زندوي

ابوالفضل علايي

موسي كوليبالي

عقيل كعبي

وحيد شيخ ويسي

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال