استقلال خطاب به استراماچونی: 24 ساعت وقت داری!

باشگاه استقلال برای گزینه سرمربیگری خود ضرب‌الاجل تعیین کرد....

باشگاه استقلال برای آندره‌آ استراماچونی ضرب‌الاجل تعیین کرد تا پاسخ نهایی به پیشنهاد این باشگاه را بدهد.

به گزارش مدال، نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» شب گذشته (سه‌شنبه) بود که مدعی شد آندره‌آ استراماچونی، سرمربی پیشین اینتر قراردادی سه ساله با باشگاه استقلال تهران امضا خواهد کرد و هدایت این تیم ایرانی را تا سال 2022 برعهده خواهد داشت. این سرمربی ایتالیایی سابقه هدایت تیم‌هایی همچون اسپارتا پراگ جمهوری چک، پاناتینایکوس یونان و اودینزه را هم در کارنامه‌اش دارد.

اکنون سایت ایتالیایی «passioneinter.com» خبر می‌دهد با وجود اینکه از آندره‌ا استراماچونی به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم‌های فیورنتینا و جنوا یاد شده است، به نظر می‌رسد او به نیمکت سرمربیگری تیم فوتبال استقلال نزدیک است و دستمزد این سرمربی ایتالیایی در این تیم ایرانی بیش از 2 میلیون یورو در سال خواهد بود.

طبق این گزارش، استراماچونی نه‌ تنها به خاطر پیشنهاد مالی خوب برای قبول هدایت استقلال ترغیب شده است، بلکه شانس حضور با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را خواهد داشت، در کنارش می‌تواند به کشوری سفر کند که فرهنگ متفاوتی نسبت به اروپا دارد و هواداران پرشمار و تاریخ باشگاه استقلال در او انگیزه لازم برای قبول این پیشنهاد را ایجاد کرده است.

«passioneinter.com» همچنین خبر داد باشگاه استقلال برای استراماچونی ضرب‌الاجلی تعیین کرده تا پاسخ نهایی در خصوص پیشنهاد مطرح شده را بدهد و این ضرب‌الاجل تا پایان فردا (پنجشنبه) است.

اخبار مرتبط:

آخرین خبر از شرایط سرمربی فصل آینده استقلال

تگ ها


سرمربیگری استقلال آندره آ استراماچونی امیر حسین فتحی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال