استقلال خود را به عنوان یک مدعی معرفی کرد

وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به پیروزی استقلال برابر سپاهان و رقابت نزدیک دو تیم پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال هفته گذشته و در مهمترین دیدار هفته دهم رقابت های لیگ برتر با یک گل از سد تیم قدرتمند سپاهان گذشت. وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با بررسی چند لیگ آسیایی در هفته ای که گذشت، به پیروزی شاگردان مجیدی مقابل سپاهان اشاره کرده و نوشته است که استقلال خود را به عنوان مدعی معرفی کرد.

در گزارش سایت AFC آمده است: هفته های اولیه رقابت‌های قهرمانی ایران همچنان هیجان‌انگیز دنبال شد و استقلال سپاهان را شکست داد، باشگاه‌های لیگ برتری از شوک حذف از جام حذفی جلوگیری کردند.


 
سپاهان همچنان در صدر جدول لیگ برتر ایران باقی مانده است اما با شکست یک بر صفر روز سه شنبه مقابل استقلال، تنها تفاضل گل باعث اختلاف و فاصله میان دو تیم شده است. گل جعفر سلمانی در ۹ دقیقه مانده به پایان نیمه نخست این دیدار تعیین کننده بود و استقلال را با ۲۲ امتیاز از ۱۰ بازی با صدرنشین لیگ هم تراز کرد.


 
استقلال یکی از دو تیمی است که پس از ۱۰ بازی هنوز شکست نخورده است و آلومینیوم اراک دیگر تیم بدون باخت پس از تساوی ۱-۱ روز چهارشنبه مقابل نساجی مازندران، دو امتیاز از صدرنشینان فاصله دارد.

دیگر برندگان بزرگ هفته اخیر پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی بود که با نتیجه ۳-۱ مقابل پیکان به پیروزی رسید و نام عیسی آل کثیر و مهدی عبدی ستاره‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ در میان گلزنان این بازی قرار گرفت. شاگردان یحیی گل محمدی اکنون هفت بازی بدون شکست در لیگ را پشت سر گذاشته اند و با ۱۹ امتیاز در رده چهارم قرار دارند.

هفته گذشته نیز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی بازی های زیادی را شاهد بودیم که آلومینیوم اراک، گل گهر، ذوب آهن، استقلال، سپاهان و نفت مسجد سلیمان از جمله تیم هایی بودند که روز یکشنبه جای خود را در مرحله یک هشتم نهایی رزرو کردند.

تگ ها


استقلال تهران ای اف سی