استقلال خوزستان – ماشین‌سازی/ استارت نیم‌فصل دوم در اهواز

نیم‌فصل دوم لیگ برتر فردا در اهواز با بازی استقلال خوزستان و ماشین‌سازی آغاز خواهد شد....

نیم‌فصل دوم لیگ برتر فردا در اهواز با بازی استقلال خوزستان و ماشین‌سازی آغاز خواهد شد.

استقلال خوزستان و ماشین‌سازی در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال خوزستان و ماشین‌سازی فردا در هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 15:15/دوشنبه 15 بهمن/ورزشگاه غدیر اهواز

تیم داوری:
داور وسط: شاهو اصلانی/کمک داوران: آرمان اسعدی و فرزاد بهرامی/داوران پشت دروازه: علی میرغفاری و احمدی محمدی/داور ذخیره: قهرمان نجفی/ناظر بازی: خداداد افشاریان

غایبین احتمالی:
استقلال خوزستان رضا نعامی را به دلیل مصدومیت و میثم شاه‌مکوندزاده و میثم کریمی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. ماشین‌سازی نیز در غیاب محمدحسین کنعانی‌زادگان محروم به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
در نخستین بازی از نیم‌فصل دوم لیگ برتر، استقلال خوزستان در خانه به مصاف ماشین‌سازی خواهد. آبی‌های اهواز به دلیل محرومیت از جذب بازیکن نتوانسته‌اند بازیکن جدیدی به لیست خود اضافه کنند و این در حالی است که یونس دلفی و ایمان مبعلی نیز از جمع قهرمان اسبق لیگ برتر جدا شده‌اند. استقلال خوزستان در قعر جدول لیگ برتر حضور دارد و امیدوار است بتواند در 15 بازی باقی مانده از قعر جدول جدا شود و در این راه امید اهوازی‌ها به زوج کریم بوستانی و کریم قنبری روی نیمکت این تیم خواهد بود. در سمت مقابل، ماشین‌سازی قرار دارد، تیمی که در نقل و انتقالات زمستان بازیکنان زیادی به لیست خود اضافه کرده و حال رضا مهاجری با خیالی راحت و دستی باز 11 بازیکن ابتدایی خود را انتخاب خواهد کرد. ماشین‌سازی در جدول وضعیت چندان مناسبی ندارد اما با چند پیروزی می‌تواند در جدول فشرده لیگ برتر ایران چندین پله صعود کند و در همین راستا سبزقبایان فردا به احتمال فراوان برای کسب پیروزی وارد زمین خواهند شد.

چهره‌های برتر:
وحید نامداری و رضا درویشی در ترکیب استقلال خوزستان و رضا خالقی‌فر و  محمد خرم‌الحسینی در ترکیب ماشین‌سازی نقشی کلیدی دارند.

دوئل‌ها:
تقابل رضا خالقی‌فر و احمد آل‌نعمه در خط دفاعی استقلال خوزستان و جدال میانه میدان بین فرشاد سالاروند و وحید نامداری جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این سه بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که حاصل این بازی‌ها دو پیروزی برای استقلال خوزستان و یک تساوی بوده است.

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
فرزین گروسیان، مصطفی کیانی، احمد آل‌نعمه، ساسان شیرمردی، وحید حمدی‌نژاد، ایوب کلانتری، وحید نامداری، امیرحسین باقرپور، وحید خشتان، محمد شریفی و رضا درویشی

ترکیب احتمالی ماشین‌سازی:
فرناندو خسوس، مسیح زاهدی، محمد اهل شاخه، یوسف سیدی، عزیز معبودی، فرشاد سالاروند، احمد زنده‌روح، محمد خرم‌الحسینی، فرید کریمی، محسن یوسفی و رضا خالقی‌فر