استقلال خوزستان و سهراب؛ در سودای صعود

بهترین نتیجه را در هفته دهم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور استقلال خوزستان به دست آورد. در مسابقه ای که دو گل به تیم قشقایی زد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این نتیجه جایی ارزش دو چندان پیدا می کند که متوجه شویم پیش از این بازی قشقایی در صدر جدول قرار داشت و از سویی با ۳ گل خورده در ۹ مسابقه در فاز دفاعی یکی از بهترین تیم ها بود. استقلال خوزستان در این بازی فوتبال منطقی و رو به جلویی به نمایش گذاشت و در نهایت مزد برتری خود را با دو گل گرفت. مهم تر از این ها استقلال خوزستان در روزهایی یک نتیجه خوب به دست آورد که برخی حاشیه ها در تلاش برای راندن این تیم به عقب بودند و می خواستند اینطور جلوه دهند که سهراب بختیاری زاده در استقلال خوزستان موفق نخواهد بود و قادر به این نیست این تیم را به روزهای خوب گذشته برگرداند. استقلال خوزستان به لطف این پیروزی ارزشمند ۱۸ امتیازی شد و در فاصله دو امتیازی با صدرنشین تیم چهارم جدول به حساب می آید. 

می توان به موفقیت استقلال خوزستان با سهراب بختیاری زاده خوشبین بود. همان طور که موفقیت تیم ملوان هم با مازیار زارع محتمل بود به این خاطر که سهراب بختیاری زاده از حضور در تیم های گذشته تجربیات خوبی به دست آورده و اکنون راه های موفقیت را یاد گرفته است. البته که این حضور به شرطی به یک نتیجه و یک اتفاق خوب ختم خواهد شد که در اهواز مدیران باشگاه و حتی مدیران ورزشی شهر در کنار استقلال خوزستان و سهراب بختیاری زاده باشند و برای لیدرها و تماشاگران موفقیت تیم از همه چیز مهم تر باشد. به خوبی می دانیم تیم بزرگ تر از نام هاست و موفقیت جایی به دست می آید که همه نام ها به خاطر تیم در کنار هم قرار گیرند نه رودرروی هم. 

این برد ثابت کرد استقلال خوزستان سودای صعود به لیگ برتر را در سر دارد و از همه مهمتر ثابت کرد استقلال خوزستان توانمندی رسیدن به این مهم را دارد؛ هر چند که تا پایان مسابقات ۲۴ هفته باقی مانده است.

تگ ها


سهراب بختیاری‌زاده فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال