استقلال خوزستان – استقلال/ جدال تمام آبی هفته

استقلال خوزستان و استقلال در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت ......

استقلال خوزستان و استقلال در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال خوزستان و استقلال فردا در هفته سیزدهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:35/یکشنبه 4 آذر/ورزشگاه غدیر اهواز

تیم داوری:
داور وسط:محمدحسین زاهدی‌فرد/کمک داوران: جلیل شعرانی و قهرمان نجفی/داور چهارم: کوپال ناظمی

غایبین احتمالی:
استقلال خوزستان غایب سرشناسی برای این بازی نخواهد داشت و استقلال در غیاب پژمان منتظری و آرمین سهرابیان مصدوم مقابل هم‌نام اهوازی خود به میدان خواهد رفت.

نمای بازی:
در دربی آبی‌های لیگ، استقلال در اهواز میهمان استقلال خوزستان خواهد بود. شاگردان وینفرد شفر در سه بازی پیش از تعطیلات متحمل دو شکست (که یکی از آنها منجر به حذف آبی‌ها از جام حذفی شد) شدند و مقابل ماشین‌سازی نیز متوقف شدند تا پس از 11 بازی، با 15 امتیاز تیم هشتم جدول باشند. استقلال برای خروج از این بحران نیاز به کسب نتایج خوب در 4 بازی باقی مانده تا نیم‌فصل دارد و در این میان در گام نخست باید استقلال خوزستان غرق در بحران را از پیش رو بردارد. آبی‌های پایتخت به طور واضحی در گلزنی دچار مشکل هستند و خط حمله این تیم تنها بیشتر از سه تیم قعرنشین جدول گل زده و باید دید سرمربی آلمانی این تیم برای حل این بحران در نهایت چه راهکاری خواهد اندیشید. استقلال خوزستان نیز پس از کسب تنها یک امتیاز از 5 بازی اخیر خود، قید همکاری با داریوش یزدی را زد و سیروس پورموسوی را جانشین وی کرد تا این سرمربی حالا پرتجربه، آبی‌های خوزستان را از بحران خارج کند. این در حالی است که حدود چندی پیش امتیاز از استقلال خوزستان به دلیل عدم پرداخت بدهی به بازیکن خارجی سابق این تیم کسر شد تا این تیم با 4 امتیاز در قعر جدول قرار بگیرد. با حکم فیفا همچنین استقلال خوزستان در زمستان نیز اجازه جذب بازیکن نخواهد داشت و این به معنای دشواری دو چندان کار پورموسوی در بازگشت به استقلال خوزستان خواهد بود.

چهره‌های برتر:
یونس دلفی و وحید نامداری بازیکنان کلیدی استقلال خوزستان هستند و فرشید اسماعیلی و الهیار صیادمنش نقشی مشابه در ترکیب استقلال دارند.

دوئل‌ها:
تقابل ایمان مبعلی و علی کریمی در میانه میدان و جدال یونس دلفی و روزبه چشمی در خط دفاعی استقلال جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 10 بار در لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم هر تیم 3 پیروزی بوده و 4 دیدار نیز با تساوی به پایان رسیده است.

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، احمد آل‌نعمه، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد، میثم کریمی، میثم شاه‌مکوندزاده، یونس دلفی، وحید نامداری، ایمان مبعلی و وحید خشتان

ترکیب احتمالی استقلال:
مهدی رحمتی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، علی کریمی، طارق همام، الهیار صیادمنش، فرشید اسماعیلی و مرتضی تبریزی

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال