استقلال خوزستان – پارس جنوبی جم/ فرار از بحران با اسم رمز غدیر

استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت ......

استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم فردا در هفته نهم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:00/جمعه 27 مهر/ورزشگاه غدیر اهواز

تیم داوری:
داور وسط: حسن اکرمی/کمک داوران: سعید علی‌نژادیان و فرزاد بهرامی/داور چهارم: روح‌الله شریفی

غایبین احتمالی:
دو تیم غایب شاخصی برای این بازی نخواهند داشت.

نمای بازی:
پس از دو شکست تلخ و سنگین در لیگ و جام حذفی، استقلال خوزستان در بازی با پارس جنوبی به دنبال فراموش کردن این خاطرات تلخ خواهد بود. شاگردان داریوش یزدی پس از پیروزی شیرین مقابل ذوب‌آهن در هفته هفتم لیگ، مقابل تراکتورسازی و صنعت نفت در مجموع 11 گل دریافت کرده‌اند تا مشخص شود این تیم در خط دفاع مشکلات بزرگی دارد که البته بخشی از این مشکلات به پیش‌فصل نه چندان خوب و طولانی آبی‌های اهواز باز می‌گردد. در سوی دیگر میدان، پارس جنوبی قرار دارد که طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده و آخرین پیروزی این تیم دو ماه پیش مقابل استقلال حاصل شده است. پارس جنوبی از 4 بازی اخیر خود در لیگ 2 امتیاز کسب کرده و طی این مدت از جام حذفی نیز کنار رفته تا شاگردان تارتار به رغم شروع خوب فصل، این روزها در بحران باشند. با توجه به تراکم شدید در میانه جدول، پارس جنوبی با شکست در این بازی ممکن است تا 4 پله سقوط در جدول لیگ برتر را تجربه کند، اقدامی که قطعا خوشایند هواداران و در پی آن مدیریت این تیم نخواهد بود.
چهره‌های برتر:
میثم کریمی و وحید خشتان چهره‌های موثر استقلال خوزستان هستند و ابراهیم صالحی و روح‌الله سیف‌اللهی نقشی مشابه در ترکیب پارس جنوبی دارند.

دوئل‌ها:
تقابل وحید خشتان و محمد ستاری در خط دفاعی پارس جنوبی و ابراهیم صالحی و احمد آل‌نعمه در یک سوم دفاعی استقلال خوزستان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این دو بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که پارس جنوبی یک بار پیروز شده و یک دیدار دیگر با تساوی به پایان رسیده است.

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، احمد آل‌نعمه، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد، میثم شاه‌مکوندزاده، میثم کریمی، وحید نامداری، وحید خشتان، محمد شریفی و محمدرضا مظاهری

ترکیب احتمالی پارس جنوبی جم:
احمد گوهری، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، شهرام گودرزی، محمد ستاری، حسین پورامینی، میثم نقی‌زاده، روح‌الله سیف‌اللهی، فرشید پاداش، میرهادی میرجوان و ابراهیم صالحی

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال