استقلال درون اتاق شیشه‌ای/ وقتی آشیل پاشنه پایش را نشان می‌دهد

تقریبا همه چیز استقلال طی هفته‌های اخیر ریخته شده روی دایره، چیزی وجود ندارد که از آن باشگاه در اختیار همه قرار نگرفته باشد، آنها دروازه بانی خبر نمی‌کنند!...

محمد سررشته داری
سایت مدال / استقلال شده مثل اتاق شیشه ای! تقریبا هر اتفاقی آنجا رخ می دهد همه می بینند، من می بینم، ما می بینیم، هوادار می بیند. خلاصه همه می بینند. 
همه دورهمی در جریان مذاکرات استقلال هستیم! اوضاع درست مثل خواستگاری های صد سال پیش شده، خاله و عمه و عمو و برادر زن و خواهر شوهر و خواهر زن و عمه بابا و خاله زن و همسایه مامانشینا و دوست باباشینا همه و همه دور تا دور می نشستند و در خواستگاری نظر می دادند!
یکی می گفت شیر بها را کم کنید، آن دیگری تاکید داشت که مهریه را نه کسی داده و نه کسی گرفته! آخر ماجرا هم اگر دعوا نمی شد و خواستگاری به هم نمی ریخت کلی دلخوری پیش می آمد که تا آخر عمر همراه عروس و داماد بود و بارها موجب درگیری آنها میشد. 
ماجرای استقلال هم همینگونه است! به فرهاد مجیدی و مظلومی و خطیر و منزوی همگی حکم مذاکره با بازیکن می گیرند توسط فتحی! 
بلافاصله فایل صوتی فرهاد منتشر می شود. مظلومی واکنش نشان می دهد و استعفا می دهد، منزوی تقریبا با حسینی به توافق می رسد و در ادامه حسینی با خطیر درگیر می شود، بلافاصله پس از درگیری رازها دوباره بر ملا می شود که چه بحث هایی در جریان مذاکرات بوده است. از رقم درخواستی تا شرط و شروط و اخلاق بد و ....
حتی قرارداد مربیان و بازیکنان هم در گاو صندوق امن نیست، همه چیز دراختیار رسانه ها که نه در اختیار فضای مجازی است. استقلال دچار بیماری شده است، بیماری که سیستم دفاعی بدن را فلج می کند، استقلال با این نوع رفتار دچار همین موضوع شده است. آنها مثل آشیلی رفتار می کنند که در میدان رزم می گوید: بیایید تیر را به پاشنه پای من بزنید، پاشنه پای من روین تن نیست!
استقلال درگیر حاشیه های بسیاری شده است. یک روز خطیر خبر از رو کردن اسناد علیه شفر می دهد، روز بعد فایل صوتی فرهاد منتشر می شود روز سوم تمام بحث دور میز بازیکن و مدیر منتشر می شود. 
بازیکنانی مثل حسینی برای استقلال ممکن است تا 5 یا 6 بار بروند و بیایند و در نهایت توافق کنند اما در همان دیدار اول وقتی کار به افشاگری برسد ماجرا بسیار سخت می شود. حالا حسینی هم موضع گرفته و می گوید با خطیر مذاکره نمی کند! 
از این سو آنقدر همه چیز شفاف است که می تواند مسیر موفقیت استقلال را دچار خدشه کند، آقایان فتحی و منزوی و ماجدی که تجربه حضور در استقلال را دارند باید بیش از این به این اتاق شیشه ای دقت کنند.

بیشتر بخوانید:

تهدید باشگاه استقلال توسط مدیربرنامه حسینی!

تگ ها


باشگاه استقلال یادداشت‌های اختصاصی محمد سررشته‌داری سید حسین حسینی علی خطیر کامران منزوی امیرحسین فتحی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال