استقلال در آستانه وصول مطالبات 835 هزار دلاری

باشگاه استقلال به احتمال فراوان به زودی طلب 835 هزار دلاری خود از فیفا را دریافت خواهد کرد تا مشکلی برای تسویه حساب با پرو پئیچ نداشته باشد....

باشگاه استقلال در آستانه دریافت طلب خود از فیفا قرار گرفته است.

یه گزارش خبرنگار مدال، باشگاه استقلال در آستانه وصول مطالبات 835 هزار دلاری خود از فیفا است. برخی منابع خبری مدعی شده‌اند معاون باشگاه استقلال با توجه به اینکه در سوئیس اقامت داشته به تنهایی اقدام و رایزنی کرده و وصول درآمد بلوکه شده از محل بازی کردن ملی پوشان استقلال در جام جهانی هیچ ربطی به رایزنی وزارت ورزش و وزارت امور خارجه ندارد و بدین ترتیب بدهی 400 هزار دلاری به پروپئیچ (که اصل طلب او 40 هزار دلار بوده) در آستانه پرداخت است و با تسویه حساب طی روزهای آتی خطری بابت کسر امتیار آبی‌ها را تهدید نخواهد کرد.

این در حالی است که اخیرا فدراسیون فوتبال مدعی شد آنها برای وصول مطالبات فدراسیون، پرسپولیس و استقلال رایزنی‌هایی داشته‌اند و باشگاه استقلال حتی نامه‌ای مشابه نامه پرسپولیس را تهیه کرد تا از طریق جعفر کاشانی که با عراقچی رایزنی کرده بود به وزارت امور خارجه داده شود. 

بعد از آن در پی نامه فیفا به باشگاه استقلال مبنی بر خطر کسر امتیاز به خاطر پروپئیچ وزارت امور خارجه و وزارت ورزش تلاش‌هایی داشتند و حتی گفته شد شکوری دبیر فدراسیون فوتبال به زوریخ خواهد رفت و وزارت امور خارجه تاکید کرد اقداماتی در این زمینه انجام داده است.

باید دید آیا فدراسیون و باشگاه‌های ایرانی می‌توانند درآمد خود را وصول کنند؟

اخبار مرتبط:
آبی‌ها در انتظار تعیین تکلیف 4 ستاره
همام و رسن می‌خواهند بمانند، استقلال و پرسپولیس چطور؟

 

 

تگ ها


استقلال پروپئیچ طلب استقلال فیفا خطر کسر امتیاز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال