استقلال در انتظار تمدید با مهره های اصلی

هواداران استقلال در انتظار تمدید با بازیکنان اصلی این تیم هستند که در پایان فصل قراردادشان با این تیم به اتمام می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، امروز عصر تمرینات استقلال برای دیدار با پیکان از سر گرفته شد که نکته حائز اهمیت آن، بازگشت بازیکنان مصدوم این تیم بود.در تمرین امروز، دیاباته، مطهری و اسماعیلی به تمرینات بازگشتند و به صورت اختصاصی مشغول به تمرین شدند.


داریوش شجاعیان پس از تمدید قرارداد با استقلال، در تمرین این تیم حاضر شد تا هواداران استقلال چشم انتظار تمدید با سایر ستاره های تیمشان باشند. در پایان فصل، قرارداد بازیکنانی از جمله دانشگر، چشمی، اسماعیلی و کریمی به پایان می رسد و مدیریت استقلال در صورتی که بتواند با این بازیکنان تمدید کند، قطعا دست به کار بزرگی زده است.


فرشید اسماعیلی نیز که پس از رهایی از بند مصدومیت، در تمرین امروز استقلال حاضر شده، از جمله بازیکنانی است که قراردادش رو به پایان است و با توجه به اینکه او امسال بازیهای زیادی را بابت مصدومیت از دست داده، باید منتظر ماند و دید کادر فنی روی حفظ او نظر دارد یا نه هر چند که سعادتمند در مصاحبه ای اعلام کرده روز یکشنبه قرارداد ۳ نفر از بازیکنان این تیم تمدید خواهد شد، گفته می شود این سه بازیکن روزبه چشمی، محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی هستند.


باید تا روز یکشنبه منتظر ماند و دید بازیکنانی که مدیرعامل استقلال وعده تمدید با آنها را داده، چه کسانی هستند.

تگ ها


استقلال تهران تمرینات استقلال