استقلال در سال ۱۴۰۰؛ سه بار خارج ازتهران

رقابت های نیم فصل دوم لیگ برتر از هفته بیستم از سال ۱۴۰۰ادامه پیدا خواهد کرد و تیم ها در این سال دوازده بازی پایانی خود را دنبال خواهند کرد....

به  گزارش "ورزش سه"، رقابت های لیگ برتر در فصل بیستم، هفته هجدهم خود را در روزهای آخرین اسفند ماه سال ۹۹دنبال خواهد کرد و ادامه مسابقات در سال ۱۴۰۰پیگیری خواهد شد .


۴۰درصد باقی مانده بازی تیم ها در سال ۱۴۰۰ می تواند نقش مهمی در مقام قهرمانی ، کسب سهمیه و معرفی تیم های سقوط کننده داشته باشد و تیمی موفق خواهد بود که در این روزها عملکرد بهتری از خود نشان دهد.


رقابت ها در صدر جدول از یک پنج ضلعی با فاصله های مشخص تشکیل شده است . پرسپولیس و سپاهان با ۳۴امتیاز در صدر جدول قرار دارند . استقلال با فرهاد مجیدی دوباره برگشته به این تیم ۳۰امتیازی است و دو تیم فولاد و تراکتور با ۲۶امتیاز به دنبال مثلث صدرنشینی هستند.


بررسی جدول و برنامه ادامه مسابقات نشان می دهد شانس استقلال با  فرهاد مجیدی که برای سومین بار در سه فصل گذشته بر روی نیمکت استقلال نشسته است در سال ۱۴۰۰علیرغم اختلاف ۴امتیازی این تیم با پرسپولیس و سپاهان کم نیست.


آنها در این ۱۲بازی تنها سه بار از تهران خارج خواهند شد. استقلال در هفته بیستم باید در آبادان به مصاف صنعت نفت برود. در هفته ۲۵در اراک میهمان آلومینیوم خواهد بود و در هفته ۲۹آخرین رقابتش را در خارج از تهران باید برابر نساجی در قائم شهر برگزار کنند.
آنها ۹بازی دیگر دارند که هشت تای آن برابر پیکان ،شهرخودور ،ذوب آهن,پرسپولیس,گل گهر ,تراکتور,نفت مسجد سلیمان و سپاهان در ورزشگاه آزادی و به میزبانی استقلال برگزار خواهد شد و فقط برای بازی با سایپا به عنوان میهمان باید در تهران و خارج از ورزشگاه آزادی دیدارشان را برگزار کنند.


برگزاری بازی در تهران با رقبای اصلی و بالانشین جدول  و چمن مناسب ورزشگاه آزادی با توجه به مهره های استقلال  و نوع فوتبال این بازیکنان می تواند بهترین خبر برای کادر فنی و جدید این تیم باشد تا این تیم را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کنند.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال