استقلال در عمان به مصاف الهلال می رود

روزنامه الریاض عربستان مدعی شد که استقلال برای میزبانی از الهلال، کشور عمان را انتخاب می کند و تراکتور در امارات به مصاف النصر خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا شب گذشته به صورت رسمی اعلام کرد که دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کشور بی طرف برگزار می شود و استقلال و النصر که به عنوان تیم های صدرنشین راهی مرحله بعد شده اند، حق انتخاب استادیوم مدنظر خود برای میزبانی از الهلال و تراکتور را دارا هستند.


اما امروز روزنامه الریاض عربستان در خبری مدعی شد که استقلال استادیم السیب عمان را برای میزبانی از الهلال انتخاب می کند. الریاض نوشت یک منبع در یکی از کمیته های AFC اظهار داشت که تصمیم گیری در مورد ورزشگاه های بی طرف جدید نیست و مورد حمایت دادگاه CAS نیز قرار گرفته است.


این منبع به الریاض گفته است که دیدار النصر و تراکتور در امارات برگزار می شود در حالی که تیم استقلال به عنوان میزبان، کشور عمان را برای دیدار با تیم الهلال عربستان انتخاب خواهد کرد.


به هر حال کنفدراسیون فوتبال آسیا تا روز چهارشنبه ۱۶ تیر به دو تیم استقلال و النصر زمان داده است تا استادیوم مدنظر خود را به AFC اعلام کنند تا در صورت تأیید، بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم های یاد شده برگزار شود.

تگ ها


الهلال عربستان لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران عربستان سعودی