استقلال در هفته اول نتیجه خوبی گرفت/ تمرکز کادرفنی روی فولاد باشد

کاپیتان سابق استقلال با بیان اینکه آبی پوشان برد خوبی را در هفته اول به دست آوردند، گفت: تمرکز کادر فنی باید روی دیدار دوم برابر فولاد باشد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، شاهرخ بیانی در مورد پیروزی آبی پوشان برابر مس رفسنجان اظهار داشت: استقلال با بازیکنان فصل پیش خود توانست به اولین برد دست یابد. آنها در چهار سال گذشته در هفته اول بردی را کسب نمی‌کردند و در پایان فصل، حسرت همین امتیازات از دست رفته را می‌خوردند. اما خوشبختانه با اینکه آبی پوشان نتوانستند از بازیکنان جدید خود استفاده کنند با همان نفرات قبلی یک برد خوب را به دست آوردند.

بیانی تصریح کرد: متأسفانه وینفرد شفر که ادعا می‌کرد استقلال را دوست دارد در این چند روز آنقدر کارشکنی کرد که آبی پوشان نتوانستند به دلیل باز نشدن پنجره نقل و انتقالاتشان از بازیکنان جدید استفاده کند. او در آخرین لحظات هم اجازه نداد تأییدیه پرداختی اش به فیفا برسد و استقلال نتوانست با توجه به تعطیلی دو روزه فیفا مجوز حضور بازیکنانش را بگیرد اما آبی پوشان توانستند با همان نفرات سال گذشته و هماهنگی نسبی به یک برد خوب دست پیدا کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: استقلال باید به فکر دیدار برابر فولاد خوزستان باشد. تیمی که در هفته اول توانست یک امتیاز کسب کند و به طور حتم به دنبال آن است که در خانه خودش سه امتیاز را از آن خود کند. البته با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و مجوز بازی کردن نفرات جدید فکری هم می‌تواند با آرامش بیشتری به ترکیب اصلی دست پیدا کند. اعتقاد دارم می‌توانیم در هفته دوم شاهد یک بازی زیبا از استقلال و فولاد باشیم.

کاپیتان سابق استقلال در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن آبی پوشان عملکرد بهتری در زمین داشت؟ گفت: با توجه به اینکه هفته اول بود و هنوز تیم‌ها به آمادگی کامل نرسیده‌اند، همه بازیکنان استقلال خوب بودند اما من بازی میلیچ را بیشتر از سایرین پسندیدم. او بسیار ساده و روان بازی کرد و توانست یک عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

بیانی در پایان خاطرنشان کرد: به خاطر دیدار دوستانه تیم ملی، لیگ دوباره ۱۵ روز تعطیل شد. مسابقاتی که هنوز شروع نشده، دوباره تعطیل شد اما این اتفاق می‌تواند برای استقلال بسیار مفید باشد. هرچند که سه بازیکن این تیم قرار است در اردوی تیم ملی حضور داشته باشند اما حالا فکری با خیالی آسوده و بودن تمام بازیکنانش در دیدار بعد می‌تواند بهترین ترکیب را برای دیدارهای آینده در نظر بگیرد.

بیشتر بخوانید:

نگران اشتباهات داوری هستم/ گل مطهری مرا یاد دوران جوانی‌ام انداخت

پشت پرده فسخ قرارداد مدافع ملی‌پوش استقلال

 

 

تگ ها


وینفرد شفر تیم فوتبال استقلال تهران شاهرخ بیانی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال