Banner

استقلال دست به دامان وزارت امورخارجه شد!

باشگاه استقلال به دنبال انتشار برخی خبرها در رسانه های ایتالیایی از وزارت امور خارجه درخواست کمک کرد....

به گزارش مدال، یکی از رسانه‌های معتبر ایتالیایی طی چند هفته اخیر گزارش‌هایی از ناراحتی آندره‌آ استراماچونی از وضعیت باشگاه استقلال منتشر کرد که بازتاب زیادی داشت. سکوت استراماچونی به شایعات مطرح شده بیشتر دامن می‌زد و باشگاه استقلال نیز سعی می‌کرد مانع ایجاد حواشی شود، اما خیلی موفق نبود.
استراماچونی پس از تساوی استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر، خیلی زود ورزشگاه را ترک کرد. برخی‌ها عنوان کردند که دلیل ترک ورزشگاه ناراحتی شدید سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان از گل خوردن تیمش بوده، اما رسانه مذکور ایتالیایی اشاره کرد که استراماچونی قصد سفر به ایتالیا را داشته و، چون مشکل خروج پیدا کرد، با مسئولان استقلال به مشکل خورده است. گزارشی که با واکنش باشگاه استقلال روبه‌رو شد و آن‌ها مدعی شدند که سرمربی آن‌ها هیچ درخواستی برای مرخصی نداده است. در ادامه، یکی دیگر از رسانه‌های ایتالیایی مصاحبه‌ای از استراماچونی منتشر کرد و سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان به صراحت گفت که باشگاه استقلال در جریان مرخصی او بوده است.
امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال که این روز‌ها فشار زیادی بابت نتایج تیم، بدهی‌های باشگاه و ... تحمل می‌کند، به محل تمرین رفت و جلسه‌ای را با استراماچونی برگزار کرد. در این جلسه، طرفین صحبت‌های خود را انجام دادند.
پس از جلسه فتحی با استراماچونی، باشگاه استقلال تصمیم گرفت نامه‌ای به وزارت امور خارجه ارسال کرده و از آن‌ها بخواهند مطالب غیر واقع منتشر شده در یکی از رسانه‌های ایتالیایی را پیگیری و به مسئولان آن رسانه تذکر دهند و حتی در صورت لزوم کار به شکایت کشیده شود. قرار است این نامه امروز به وزارت خارجه ارسال شود. باشگاه استقلال اعتقاد دارد که برخی جریان‌ها در حال ارائه گزارش به این رسانه بوده و سعی می‌کنند تیم استقلال را وارد حاشیه کنند.

 

بیشتر بخوانید:

ادعای رسانه های ایتالیایی: استراماچونی مهاجر غیرقانونی است!

تگ ها


باشگاه استقلال رسانه های ایتالیایی وزارت امور خارجه استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال