استقلال دست به دامان پورحمیدی

باورش سخت است ولی در صورتی که حسین پورحمیدی قراردادش را با استقلال فسخ کند، ممکن است این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شود!...

به گزارش "ورزش سه"، امروز خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه حسین پورحمیدی گلر دوم تیم استقلال در فصل گذشته، با حضور در سازمان لیگ خواستار فسخ قرارداد یکطرفه خود با باشگاه استقلال شده است.

ظاهرا این بازیکن با توجه به قانون عدم حضور در ۱۰ درصد از بازی‌ های تیمش در فصل گذشته، خواستار فسخ یک طرفه قراردادش با استقلال شده است. اما ظاهرا مسئولان استقلال به محض اطلاع از خبر فسخ قرارداد این بازیکن، با وی تماس گرفته تا او را مجاب کنند تا پایان بازی‌های آسیایی در این تیم بماند به همین دلیل این بازیکن فعلا فسخ قرارداد خود را ثبت نکرده است.

مدیر حقوقی باشگاه استقلال به منظور پیگیری فسخ قرارداد پورحمیدی به فدراسیون فوتبال مراجعه خواهد کرد تا در صورت امکان او را قبل از اعزام به لیگ قهرمانان آسیا به تیم بازگرداند.


نکته عجیب این است که باشگاه استقلال در صورتی که نتواند حسین پورحمیدی را متقاعد به ماندن کند و جدایی این بازیکن قطعی شود، آبی پوشان از آسیا کنار گذاشته خواهند شد!

مطابق با قوانین AFC، حضور سه دروازه بان در لیست ارسالی تیم ها الزامی است و در لیست آبی پوشان، نام حسینی، پورحمیدی و انصاری به عنوان سنگربانان این تیم رد شده است و با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی حضور این دروازه بان در جمع استقلالی ها نقش کلیدی خواهد داشت!

تگ ها


استقلال تهران حسین پورحمیدی