استقلال دوباره با ۳ مهاجم مقابل الدحیل؟

استقلال به احتمال فراوان در بازی برگشت با الدحیل هم با ۳ مهاجم به میدان می‌رود....

به گزارش "ورزش سه"، آبی های فوتبال ایران بعد از دو برد ارزشمندو دلچسب مقابل الاهلی عربستان و الشرطه عراق در سومین مصاف آسیایی با نتیجه ۴ بر ۳ در برابر الدحیل قطر شکست خوردند. 


اتفاق ویژه این مسابقه حضور همزمان شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و مهدی قایدی در ترکیب اصلی آبی پوشان بود. بعد از این بازی و با توجه به مشکلاتی که در خط دفاعی استقلال وجود داشت، گمانه‌زنی هایی درباره تغییر سیستم فرهاد مجیدی و کادرفنی اش در بازی برگشت با الدحیل مطرح شد.


در این خصوص گفته می‌شد که احتمال دارد از بین ارکان مثلث هجومی استقلال در بازی بامداد یکشنبه یک نفر نیمکت نشین شود تا استقلال با تمرکز بیشتری روی کارهای دفاعی بتواند مقابل الدحیل نتیجه بهتری به دست آورد.


بعد از مطرح شدن این مساله اما فرهاد مجیدی در نشست خبری صحبت هایی کرد که نشان می‌دهد او نمی‌خواهد به ترکیب هجومی تیمش دست بزند. سرمربی استقلال با تاکید بر اینکه هواداران تیمش بازی تهاجمی را می‌پسندند اعلام کرد این رویه را ادامه می‌دهد و در صدد است تا مشکلات دفاعی را برطرف کند.


از این رو با توجه به صحبت های مجیدی احتمالا استقلال در مسابقه فرداشب مقابل الدحیل بازهم از وجود ۳ مهاجم اصلی خود بهره ببرد تا همچنان خط حمله قدرتمندی داشته باشد.


استقلال در ۳ مسابقه گذشته لیگ قهرمانان آسیا ۱۱ گل به ثمر رسانده و از این حیث خطرناک ترین تیم آسیا در فاز هجومی است.


گفتنی است؛دیدار استقلال و الدحیل ۴۵ دقیقه بامداد یکشنبه در زمین شماره دو ورزشگاه ملک عبدالله جده عربستان برگزار می‌شود.

تگ ها


الدحیل استقلال تهران قطر