استقلال را انتخاب کردیم چون یکی از بهترین هاست/ نتیجه مهم نیست

سرمربی تیم رایکا بابل در خصوص دیدار تدارکاتی پیش روی این تیم با استقلال گفت: ما خواهان بازی با این تیم شدیم چون یکی از بهترین هاست....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در راستای آماده سازی خود به منظور ورود به مسابقات لیگ برتر، سومین دیدار تدارکاتی اش با یک تیم لیگ یکی را پیش رو دارد و این بار تیم رایکا از شهر بابل میهمان آبی پوشان است. دیداری که از ساعت ۱۷ فردا چهارشنبه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

رحمان رضایی سرمربی تیم رایکا در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: در بازی با تیم استقلال نتیجه برای ما مهم نیست و ما اهداف دیگری برای انجام این بازی دنبال می‌کنیم و بیشتر به دنبال این هستیم تا نقاط ضعف مان را پیدا کنیم و آنها را مرتفع کنیم.

وی اضافه کرد: برای همین تیم استقلال را برای بازی تدارکاتی انتخاب کردیم چون این تیم یکی از بهترین‌ها و قوی ترین تیم‌های لیگ برتر است.

سرمربی رایکا بیان در خصوص آغاز دوباره فوتبال در لیگ های برتر و یک اظهار داشت: این اتفاق خوبی است و من به شخصه از آغاز دوباره فوتبال خوشحال هستم و این را اتفاق خوبی می دانم. امیدوارم همانطور که جامعه فوتبال به این تصمیم فدراسیون تن داده و خود را وارد این چالش بزرگ کرده است، فدراسیون و سازمان لیگ هم در عمل و نه در حرف تمام شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کند تا اتفاقی در زمین فوتبال برای بازیکنان و مربیان نیفتد. 

تگ ها


رحمان رضایی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران