استقلال را ببینید/سیلی، دروغ، جنگ و کشمکش

تیمی که دو ستاره دارد و سال ها جام می آورد امروز در تمام سلول های سازنده اش نفاق و کشمکش دیده می شود!...

محمد سررشته داری

سایت مدال/تیم دوستاره پایتخت را ببینید،اوضاع استقلال نگران کننده است، نه به این دلیل که چند سال است لیگ برتر را نبرده است، نه بالاخره هر تیمی ممکن است دوره افت و اوج داشته باشد و گاهی این افت و اوج تا ده سال هم پیش می رود. 
مهمترین دلیل نگرانی اینست که فلش استقلال رو به بالا نیست، اینست که حتی نما و نمایشی از روبه راه شدن را نشان نمی دهد. اختلاف ها تا بن و ریشه این تیم ادامه پیدا کرده است و مثل درخت تنومندی است که آفت به ریشه اش حمله کرده است. 

کشمکش در هیات مدیره!
انتخاب مربی ایتالیایی را ببینید، در هیات مدیره، کشمکش در این رابطه به اوج رسیده است. ماجدی مربی را قبول ندارد، منزوی شاکی است که چرا استراماچونی در هیات مدیره بررسی نشده ، او پیش تر ها سمت صحبتش به انتخاب مربی داخلی بود. خلیل زاده می گوید فرهاد مجیدی هم هست!

 

کشمکش برای انتخاب بازیکن!
انتخاب بازیکنان را ببینید، یک روز شفر و خطیر مثل تام و جری یکدیگر را مورد ضرب و شتم رسانه ای قرار می دهند و نامه های هم را می دهند به خبرگزاری ها، نتیجه اش می شود این: خرید الحاجی گرو، نیومایر، منشا، پاتوسی، گونزالوس، تبریزی، و ... که از میان اینهمه هزینه تنها پاتوسی خوب بیرون می آید!

انتخاب بازیکنان را دوباره ببینید، به فرهاد مجیدی قول داده بودند تیم را ببندد، او سه اسم بازیکن می دهد، استقلال اما مشغول مذاکره با سه اسم دیگری است که از کمیته فنی بیرون آمده اند! در آنسو استراماچونی هم هنوز نیامده گفته بازیکنانم را خودم انتخاب می کنم، فرصتش را دارم! 

 

فرهاد استخوانی در گلو!
انتخاب فرهاد را ببینید، او مثل استخوانی در گلوی استقلال مانده، نه به اندازه یک سرمربی کارنامه دار مورد اعتماد است برای انتخاب، نه یک بازیکن جدیدا مربی شده بی ادعا است بدون تجربه ! به او قول داده بودند می ماند، حالا معلوم نیست، قول داده بودند تیم ببندند، مشخص نیست. 

 

هر روز بدهکار تر از دیروز!
بدهی ها را ببینید، این باشگاه هر روز بدهکار تر می شود، از شفر تا پروپئیج، از 40 درصد دستمزد تمامی بازیکنان امسالش بگیرید تا اعتصاب در آنتالیا به خاطر عدم دریافت حقوق! از پیش خور 35 میلیاردی بگیرید تا ... هنوز هم با شفر توافق نشده، ممکن است او هم بماند برای سال های بعدی، چیزی شبیه به مانوئل!


جنگ در کمیته فنی!
کمیته فنی را ببینید، نامجو مطلق می گوید اصلا در جریان انتخاب استراماچونی نبوده است در حالی که دیروز مظلومی اعلام کرده بود که از میان 15 گزینه کمیته فنی استراماچونی را انتخاب کرده است!

 

پایان سرمایه ای به نام اعتماد!
به اعتماد باقی مانده اش نگاه کنید، بازیکنان دسته جمعی علیه مدیر این تیم کلمه «دروغگو» را استوری می کنند! به بزرگانش نگاه کنید، ناصر و منصور نیستند، کسی هم جانشین آنها نشده است!

 

هواداران در جنگ!
هوادارانش را ببینید، هیچگونه وحدتی ندارند، آنها اگر سال ها قبل بین ناصر و منصور و امیر قلعه نوعی حیا کن و رها کن سر می دادند، حالا برای کسانی شعار می دهند و می نویسند که بعضا حتی کارنامه ندارند، آنها امروز بیش از ده گزینه را در دسته بندی های مختلف پیگیری می کنند. از شفر گرفته تا ده ها نام خارجی بزرگ و استراماچونی و فرهاد و مظلومی و امیر قلعه نوعی و محمد تقوی و پاشازاده و فکری و ...

 

زیر گوش هم می زنند!
بازیکنانش را ببینید، در رختکن زیر گوش هم می زنند، در کار مربی و مدیر دخالت می کنند، با هواداران درگیر می شوند، مربیان را یکی پس از دیگری کله پا می کنند و حتی به دربی هم اهمیت نمی دهند. 
به برخی اسامی که مثل اختلاس گرها معرفی می شوند نگاه کنید، دوست بازیکنان هستند و لابد دشمن استقلال!

 

دو ستاره روی سینه!
تاریخش را ببینید، استقلال مسلما با این همه درگیری و اختلاف و کشمکش دو ستاره روی سینه نچسبانده است. با این وضعیت ستاره حلبی هم نمی توان گرفت چه برسد به ستاره های واقعی . 

 

راهکار؟!
راهکارش را ببینید: یک نفر باید بتواند همه این دسته ها و رسته ها را کنار هم متحد کند، آیا اصلا امکان پذیر هست؟

بیشتر بخوانید:

اظهارات متناقض هیات مدیره استقلال

 

تگ ها


باشگاه استقلال یادداشت اختصاصی محمد سررشته‌داری هیات مدیره استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال