استقلال رسما از صدا و سیما شکایت می کند

با اعلام عضو هیئت مدیره استقلال این باشگاه از صدا و سیما رسما شکایت خواهد کرد....

به گزارش مدال،  امروز در برنامه سلام صبح بخیر مجری برنامه صحبت های عجیبی در مورد لوگوی باشگاه به زبان آورد که این موضوع با واکنش باشگاه استقلال، هواداران این تیم و تعدادی از پیشکسوتان این تیم همراه شد.

اما با وجود ابراز ندامت مجری برنامه سلام صبح بخیر، اسماعیل خلیل زاده عضو هیئت مدیره استقلال در گفت و گویی از شکایت این باشگاه از صدا و سیما خبر داد: به شدت تمام ارکان باشگاه مثل هواداران عزیز این تیم از اقدامی که در یک برنامه تلویزیونی انجام شد ناراحت هستند. من در ایران نیستم ولی از طریق واحد حقوقی باشگاه و آقای فتحی هماهنگ کرده ایم و حتما از صدا و سیما شکایت خواهیم کرد.

او ادامه داد: به شدت این صحبت ها را محکوم می کنیم و مطمئن باشید این مسائل چیزی از بزرگی تیم فوتبال استقلال کم نخواهد کرد. حتما تا لحظه آخر پیگیر این شکایت خواهیم بود تا دیگر شاهد چنین رفتارهایی از سوی رسانه های این مملکت نباشیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در پایان گفت: هواداران عزیز استقلال باید بدانند که ما به اندازه آنها ناراحت هستیم و مطمئن باشید ما حتما این اقدام را محکوم می کنیم و اجازه نمی دهیم به این باشگاه بزرگ در رسانه ها توهین شود.

امروز وریا غفوری هم به عنوان کاپیتان استقلال در لیگ نوزدهم واکنش شدیدی نسبت به مجری برنامه سلام صبح بخیر انجام داد تا به این شکل تقریبا تمام ارکان باشگاه به این موضوع اعتراضی دست جمعی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

واکنش شدید وریا غفوری به اقدام مجری صداوسیما

عذرخواهی مجری جنجالی از هواداران استقلال

واکنش باشگاه استقلال به رفتار مجری تلویزیون

تگ ها


باشگاه استقلال شکایت استقلال مجری جنجالی حسین کلهر اسماعیل خلیل زاده استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال