استقلال رکورددار کوبیدن توپ به تیر دروازه

استقلال تا اینجای رقابت های لیگ برتر رکورددار کوبیدن ضربات نهایی به تیر دروازه حریفان است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آبی های پایتخت شب گذشته درحالی که تعدادی از نفرات اصلی خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و مصدومیت در اختیار نداشتند، مقابل تراکتور تبریز قرار گرفتند و بازی خوبی را انجام دادند.


استقلال در این مسابقه فراتر از حد انتظار ظاهر شد و با انجام یک بازی منطقی تیم برتر میدان بود. شاگردان فرهاد مجیدی حتی اگر خوش شانس بودند باید گل برتری را نیز به تراکتور می زدند و یک برد شیرین را به دست می آوردند اما بی دقتی در زدن ضربات آخر مانع از این امر شد.


نکته قابل توجه در این مسابقه ضربه ای بود که مهدی قائدی مهاجم استقلال به تیر دروازه تراکتورکوبید. قائدی در دقایقی که استقلال فشار زیادی روی دروازه تراکتور آورده بود از پشت محوطه جریمه ضربه ای دیدنی به توپ زد که تیر دروازه مانع از گل شدن آن ضربه شد. این تیر دروازه اما استقلال را رکورددار کوبیدن توپ به تیر دروازه نیز کرده است.


شاگردان فرهاد مجیدی از ابتدای لیگ  نوزدهم تاکنون ۱۴ بار تیر دروازه حریفان مختلف را به لرزه در آوردند تا بدشانسی آنها در طول مسابقات مشخص شود. شاید اگر این توپ ها به جای تیر به تور می خورد، الان استقلال امتیازات بیشتری نیز داشت و شرایطش در جدول هم بهتر از وضعیت کنونی بود.

بیشتر بخوانید:

مهاجم استقلال به دیدار با نفت آبادان می‌رسد

اولین کلین شیت لیگ برتری مجیدی/ باز نشدن دروازه بعد از ۲۱۶ روز

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال