استقلال رکورد بی اعصابی را شکست!

تیم فوتبال استقلال پس از گذشت 4 هفته از لیگ برتر تنها موفق به کسب 2 امتیاز شده است و جایگاهش در جدول رده بندی تاسف برانگیز است....

تیم فوتبال استقلال پس از گذشت 4 هفته از لیگ برتر تنها موفق به کسب 2 امتیاز شده است و جایگاهش در جدول رده بندی تاسف برانگیز است.

به گزارش خبرنگار مدال، از تمامی بحث های فنی و نقطه ضعف های این تیم که بارها توسط کارشناسان بررسی شده است که بگذریم، توجه به یک نکته اساسی باید مورد توجه قرار بگیرد.
دلیل عدم تمرکز و آرامش استقلال چیست؟!
3 بازیکن اخراجی آن هم در 4 بازی را باید به عنوان یک رکورد برای استقلال 98 ثبت کرد. آن جا در باشگاه استقلال چه می گذرد که بازیکنانش از لحاظ ذهنی هنوز به آمادگی لازم برای حضور در مسابقات نرسیده اند؟!
در بازی اول استقلال مقابل ماشین‌سازی، محمد دانشگر در دقیقه 92 از میدان بازی اخراج شد. دومین اخراجی استقلال در بازی با نفت مسجد سلیمان بود و فرشید اسماعیلی در دقیقه 78 بر اثر خطای بی‌مورد از داور کارت زرد دوم را گرفت و بازی مقابل پرسپولیس را از دست داد. استقلال در بازی بزرگ مقابل پرسپولیس باز هم بازیکن اخراجی داشت و علی کریمی در دقایق پایانی از داور کارت قرمز گرفت تا در پی از دست دادن پنالتی با اخراج از زمین مسابقه ناکام ترین بازیکن میدان لقب بگیرد.
بازیکنان استقلال به غیر از این 3 اخراج، 9 کارت زرد هم دریافت کرده اند و این نشان می دهد که اصلا از لحاظ ذهنی و روحی مهیای حضور در میادین بزرگ نیستند.
این موضوع باید بررسی و مدیریت شود که چرا مدیران استقلال توانایی این موضوع را نداشته اند که با برقراری نظم و آرامشی درست و مدیریت حواشی آرامش را به تیم تزریق کرده و بازیکنان جوانی را که پیراهن استقلال را بر تنشان کرده اند مدیریت کنند؟!

 

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل باید سرمربی را راضی کند/استراماچونی یک کریم باقری می خواهد

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکنان استقلال مدیریت استقلال اخراجی های استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال