استقلال-سایپا؛ پایان سیه‌روزی‌های فرهاد یا هت‌تریک در شکست؟

استقلالی‌ها حالا با گذراندن دو چالش سخت در خانه رقبا، یکی پیش از تعطیلات لیگ و دیگری بعد از تعطیلات طولانی لیگ، برابر گل گهر و فولاد که هر دو با شکست برای آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید....

به گزارش" ورزش سه"،  استقلال در دوئل با سایپا بهترین فرصت را دارند تا از تیم جوانِ ابراهیم صادقی سه امتیاز را کسب کنند و در جمع مدعیان باقی بمانند. شکست در دوئل با سایپا، می‌تواند استقلال را تا رده هفتم جدول پایین بفرستد و عملا آن‌ها را حتی از منطقه سبز سهمیه ACL ۲۰۲۱ هم دور کند اما کسب پیروزی می‌تواند هم پس از حواشی روزهای اخیر، روحیه بخش باشد و هم می‌تواند در صورت تزلزل مدعیان، آنها را به رده دوم جدول بفرستد.


اما استقلال، با لشگری از مصدومین، محرومین و غایبین به این بازی می‌رسد و نداشتن بازیکنانی مثل دیاباته، مطهری و کریمی و غلامی در کنار محرومیت فرهاد مجیدی بی‌نهایت کار آبی‌ها را دشوار می‌کند.

نارنجی‌پوشان سایپا هم برای فرار از منطقه فانوس به دستان لیگ، نیاز مبرمی به سه امتیاز دوئل با استقلال دارند؛ شاگردان جوان و پرانگیزه ابراهیم صادقی که در برابر تیم های بزرگ در لیگ نوزدهم نمایش های خوبی داشته اند و می‌توانند با تکرار نمایش های خوبشان برابر استقلال سه امتیاز ارزشمند و حیاتی را در راه بقا در لیگ نوزدهم کسب کنند. سایپایی‌ها از ۲۱ مسابقه تنها ۱۹ امتیاز گرفته اند و در رده چهاردهم جدول قرار دارند!

تگ ها


استقلال تهران سایپا