استقلال- سپاهان؛ دو نبرد به فاصله ۱۰روز؟

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته سازمان لیگ به نظر می رسد بازی معوقه استقلال و سپاهان روز دوشنبه ۲۰مرداد و یا سه شنبه ۲۱مرداد برگزار خواهد شد...

به گزارش "ورزش سه"، براساس اعلام سازمان لیگ مسابقات فوتبال لیگ برتر روز پنج شنبه سی مرداد ماه به پایان خواهد رسید. براساس برنامه ریزی صورت گرفته هفته بیست و هفتم رقابت ها جمعه ۱۰مرداد و شنبه ۱۱ مرداد برگزار خواهد شد که ممهترین بازی این هفته بین استقلال و سپاهان روز شنبه در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد .


بر همین اساس  در هفته بیست و هفتم  دو تیم استقلال و سپاهان روز پنج شنبه ۱۶مرداد به ترتیب به مصاف شهر خودرو و نساجی خواهند رفت و پرسپولیس روز جمعه ۱۷مرداد  در برابر ذوب آهن خواهد ایستادو سایر دیدارها دوشنبه ۲۰مرداد برگزار خواهد شد تا دو هفته پایانی رقابت ها به صورت همزمان روزهای ۲۵و ۳۰مرداد برگزار شود تا تکلیف سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و تیم های سقوط کننده مشخص شود.


با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و بر اساس پیش بینی ها به نظر می رسد دیدار حساس معوقه مرحله یک چهارم نهائی جام حذفی بین استقلال و سپاهان با پنج روز استراحت روز  دوشنبه ۲۰مرداد و یا سه شنبه ۲۱ مرداد  برنامه ریزی شده تا تکلیف ضلع چهارم مرحله نیمه نهائی حذفی که شامل تیم های پرسپولیس ، تراکتور و نفت مسجد سلیمان می باشد مشخص شود.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان استقلال تهران