استقلال سیل مشکلاتش را نگاه می کند/ شفر دست بردار نیست!

آنچه از لابه لای حرف ها و شکل تمرینات استقلال پیداست، اختلافی است که در این تیم وجود دارد و این باشگاه اختلاف ها را با خود حمل می کند بدون آنکه آنها را زمین بگذارد....

آنچه از لابه لای حرف ها و شکل تمرینات استقلال پیداست، اختلافی است که در این تیم وجود دارد و این باشگاه اختلاف ها را با خود حمل می کند بدون آنکه آنها را زمین بگذارد.

به روزهای اخیر استقلال نگاه کنید، آنها ماه هاست مشکل زمین تمرین دارند، ماه هاست که از این زمین به آن زمین نقل مکان می کنند و ییلاق و قشلاق اما همچنان درد بی زمینی دارند. ورزشگاه امام رضا را هم که افتتاح کردند ماجرا حل نشد که نشد. استقلال علی رغم هشدار پزشکانش و با وجود ناراحتی شفر پیش از مهمترین دیدار فصل خود در لیگ برتر که هم حیثیتی است و هم امتیازی، روی زمین چمن مصنوعی تمرین می کند!
در واقع استقلال با وجود آنکه خودش کمپ حجازی را با زمین چمن طبیعی دارد اما از این زمین به آن زمین می رود و دنبال زمین تمرین می دود بدون اینکه آن را مدیریت کند.

مشکل زمین از ابتدای فصل وجود داشته اما هنوز حل نشده، گویا اهتمامی هم برای حل آن وجود ندارد.

مشکل دیگری که در استقلال ریشه دارد اختلاف شدید و کشمکش بین معاون باشگاه و سرمربی برای خرید بازیکن است. همین دیروز شفر به خطیر تاخت که چرا علیه داور موضع گرفته است. این در واقع ادامه اختلاف بین مربی و معاون بود که تماشاچی بزرگی به نام امیر حسین فتحی دارد!

کشمکش این دو، ماه هاست ادامه دارد، حتی کار به جایی رسید که طرفین اعلام کردند که طرف مقابل نباید باشد. متلک ها هم به جای خود. همین دو هفته قبل بود که شفر از پسر امیر حسین فتحی بابت آوردن بازیکنان تشکر کرد و برخی گفتند این متلک شفر بود بابت اینکه یعنی فتحی از خطیر مثل پسرش حمایت می کند.

آخرین آنها اما بدترینشان هم بود. دعوای شفر با خطیر و اظهار تاسف او به دلیل اعتراض خطیر به انتخاب احتمالی خورشیدی به عنوان داور نوعی ناهماهنگی شدید به نظر می رسد و البته می توان این را هم پذیرفت که شفر سعی کرد دل داور را در آستانه بازی به دست آورد اما هر چه بود فرقی نمی کرد.

شفر گفت: «ما داوران خیلی خوبی در ایران داریم، داورانی که در المپیک سوت زده اند و ما نمیتوانیم بر ضد داوری صحبت کنیم ، ما به اندازه کافی مشکلات داریم،افراد باید صحبت کردن در مورد داوری را تمام کنند ،در ایران داوران خوبی داریم و باید به آنها کمک کنیم و نباید چند روز قبل از دربی یک فرد از مجموعه استقلال بگوید که برای دربی داور خارجی بیاوریم ،من نمیتوانم این موضوع را درک کنم چراکه به اندازه کافی مشکلات داریم و من بابت این موضوع متاسفم.»

اختلاف در همه باشگاه ها و خانواده ها هست اما اشکال استقلال آنجاست که اختلاف ها و مشکلات را می بیند اما مثل هواداران و تماشاگران آنها را تماشا می کند.  در واقع استقلال سیل مشکلاتش را می بیند اما با آنها طی طریق می کند .