استقلال شانس قهرمانی دارد/ 007 را بکش!

استقلال باید این روزها دنبال جاسوس باشد....

به گزارش مدال، بزرگترین مشکل استقلال امروز در داخل زمین نیست، در واقع استقلال به لطف شفر و بازیکنان خوبی که جمع کرده در داخل زمین چمن تقریبا بدون مشکل جلو می رود و همین حالا هم به قهرمانی نزدیک است اما حاشیه هایی در هسته مرکزی استقلال در جریان است که مثل دست انداز جلوی این تیم را می گیرد.
این مشکلات همان مشکلاتی هستند که خود پیشکسوتان این تیم مثل طباطبایی و پاشازاده و ... به آن اشاره دارند و آن را می بینند و سعی دارند با اشاره به آن وضعیت استقلال را در 5 هفته پایانی بهتر کنند مشکلاتی که از اختلافات درونی باشگاه نشات گرفته و به سایر بخش ها کشیده شده است.
دوباره نگاه می کنیم، در هر خانواده ای اختلافاتی وجود دارد اما فرق استقلال با دیگر تیم ها در این ایام اینست که اخبار داخلی و محرمانه استقلال به طرز عجیب و غریبی به رسانه ها می رسد آن هم با جزئیات. از جلسه هیات مدیره بگیرید تا جزئی ترین درگیری های شفر و خطیر.
در واقع استقلال باید این روزها دنبال جاسوس باشد اما انگار کسی در باشگاه این موضوع برایش اهمیتی ندارد.
خبر کشمکش ها حتی قبل از سوت پایان بازی به رسانه ها می رسد، خبرها حتی از رختکن باشگاه با جزئی ترین موارد به رسانه ها می رسد و به این ترتیب است که استقلال وارد حاشیه می شود.
در واقع آنها دروازه بانی خبر نمی کنند و کاری با این موارد ندارند که ندارند. نتیجه این ماجرا نگرانی و اظهار نظر های مختلف از جانب هواداران است و هرج و مرج در تیمی که اخبار بازیکنانش به رسانه ها مخابره می شود.
فتحی اول باید دنبال 007 باشد، کسی که با اس ام اس و بعضا با گفتگو جزئی ترین خبرها را به بیرون پرتاب می کند و برایش اسرار خانواده مهم نیست.
این روزها استقلال به آرامش نیاز دارد و مشخص است کسی آنجا در استقلال این آرامش را بر نمی تابد و شاید هم قهرمانی شفر و استقلال برایش جذاب نیست.
هر چه هست هیات مدیره و مدیریت باشگاه استقلال باید این موضوع را حل کنند و شانس استقلال را در ادامه راه بهتر کنند. در این زمینه اصلا رسانه ها مقصر نیستند، آنها وظیفه ذاتی خود را انجام می دهند اما خبرنگاری آن هم از دل و هسته مرکزی استقلال وظیفه ذاتی مدیران و مربیان و بازیکنان استقلال نیستآنها دقیقا وظیفه ای معکوس این ماجرا دارند.

*محمد سررشته‌داری

تگ ها


استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال