استقلال - شاهین، بازی دو سر باخت برای کاپیتان سابق آبی‌ها

استقلال در آخرین بازی از فصل نوزدهم لیگ برتر پنجشنبه شب به مصاف تیمی می‌رود که هدایت آن را یک آبی پوش سابق بر عهده دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، آبی پوشان تهران در آخرین هفته از لیگ برتر میهمان تیمی هستند که سقوط آنها به لیگ دسته اول از پیش قطعی شده و گرچه این دیدار برای شاهین میزبان تشریفاتی و البته حیثیتی است، اما برای شاگردان مجیدی از حساسیت بالایی برخوردار است و آنها برای نایب قهرمانی و سهمیه مستقیم آسیا به شدت به امتیازات آن نیاز دارند.

هدایت شاهین بوشهر در این بازی بر عهده مهدی پاشازاده است. یک استقلالی قدیمی و کاپیتان پیشین این تیم که سالها با پیراهن‌های شماره ۴ و ۱۰ در قلب خط دفاعی آنها خوش درخشیده، بارها با پیراهن تیم ملی به میدان رفته، تجربه حضور در جام جهانی ۹۸ فرانسه را دارد و در نسل اول لژیونرهای ایران نیز بوده است.

این بازی برای مجیدی و یارانش یک بازی بسیار مهم است که امتیازات آن را نیاز دارند، برای بازیکنان تیم شاهین یک بازی حیثیتی است و برای مهدی پاشازاده سرمربی شاهین یک دیدار به شدت خاص. 

شرایط این بازی به گونه‌ای است که می‌توان آن را برای سرمربی استقلالی شاهین به لحاظ برخورد تماشاگران بعد از بازی، یک دیدار دو سر باخت دانست. اگر شاهین برنده این بازی باشد که منجر به از دست رفتن سهمیه مستقیم استقلال می‌شود، احتمال این که هواداران تیم آبی در فضای مجازی برخورد مناسبی با او نداشته باشند زیاد است و اگر این دیدار به سود آبی‌ها تمام شود، ممکن است هواداران تیم‌های رقیب او را متهم نمایند که به تیم سابقش سخت نگرفته است.

البته آنچه مسلم است پاشازاده قطعا برای این بازی انگیزه‌های زیادی دارد و اولین هدفش پیروزی در آن و اثبات شایستگی‌های خود و شاگردانش است. 

این دیدار از ساعت ۲۰:۴۵ روز پنجشنبه ۳۰ مرداد و در بوشهر آغاز می شود. دیداری که استقلالی ها دو مهره تاثیرگذار خود که علی کریمی و روزبه چشمی باشد را در اختیار نخواهند داشت. 

بیشتر بخوانید:

ورود وزارت ورزش به قرارداد نجومی فوتبالیست‌ها/ پای مدیران وسط آمد

پیروزی بر شاهین برای استقلال از نان شب هم واجب تر است

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال شاهین بوشهر لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال شاهین شاهین-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال