استقلال قبل از پارس ۲۵ درصد کرونایی داشت؟

مسئولان استقلال مدعی هستند قبل از دیدار با پارس جنوبی ۲۵ درصد از اعضای تیم شان مبتلا به کرونا بودند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اعضای تیم استقلال طی روزهای گذشته با تست های پشت سر هم کرونا سعی کردند سلامتی را به اردوی خود برگردانند اما هنوز ابهام های زیادی در این خصوص مطرح است. استقلالی ها قبل از دیدار با پارس جنوبی با اعلام این موضوع که ۲۵ درصد از آنها مبتلا به کرونا هستند از سفر به شهرستان جم برای دیدار با پارس جنوبی سر باز زدند. حالا این مسابقه برگزار نشده و همه در انتظار تصمیم سازمان لیگ و کمیته انضباطی درباره این مسابقه هستند.


با اینکه استقلالی ها ادعا کرده بودند ۲۵ درصد از اعضای آنها کرونایی شده اند اما در آخرین تست این مساله درباره ۵ بازیکن صدق می کند که نشان می دهد تعداد بسیار کمتر شده است. از این رو مسئولان سازمان لیگ اصرار کردند که دیدار با تراکتور برگزار شود. 


در چنین شرایطی اما تکلیف دیدار قبلی استقلال مشخص نیست. دیداری که لغو شده و حالا باید در انتظار تصمیم مسئولان فوتبال بنشینیم. مساله مهم اما این است که استقلالی ها ادعا می کنند اینکه در آخرین تست فقط ۵ کرونایی در تیم شان باقی مانده ربطی به قبل از دیدار با پارس جنوبی ندارند و آن زمان ۲۵ درصد از اعضایشان کرونایی شده بودند.


مجید نامجو مطلق مربی استقلال در این خصوص گفت: «صبح روز شنبه ما متوجه شدیم ۸ عضو کرونایی داریم و عصر وقتی می خواستیم پرواز کنیم گفتند تست ۵ نفر دیگر هم مثبت شده است. ما به خاطر حفظ سلامتی بازیکنان خودمان، تیم مقابل و کسانی که در فرودگاه و هواپیما ممکن بود با ما تماس داشته باشند، این کار را انجام دادیم و به جم نرفتیم. با توجه به اینکه به حدنصاب ۲۵ درصد هم رسیدیم، برای بازی نرفتیم. در مورد ۲۵ درصد حدنصاب هم بگویم، سؤال من این است که در تیمی مثل ما، ۲۵ درصد شامل بازیکنان باشد تکلیف تیم چیست؟»

بیشتر بخوانید:
آخرین به‌روزرسانی کرونایی‌های استقلال
جلسه بامدادی بیرانوند با سرمربی تیم ملی فوتبال 
خیال راحت گل محمدی با بشار رسن در خط هافبک

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال کرونا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال