استقلال محکوم به پرداخت حق رشد بازیکن جوان خود شد

به دنبال تقديم دادخواست عبدالصمد ابراهيمي وكيل باشگاه توحيد بوشهر به كميته تعيين وضعيت فدراسيون فوتبال، باشگاه استقلال بابت دوسال حضور مهدي قائدي در باشگاه توحيد به پرداخت ٥٠ ميليون تومان بابت اصل خواسته به انضمام دو ميليون هزينه دادرسي و تاخير تاديه ٥ درصد به ازاي هر ماه محكوم شد ......

 به دنبال تقديم دادخواست عبدالصمد ابراهيمي وكيل باشگاه توحيد بوشهر به كميته تعيين وضعيت فدراسيون فوتبال، باشگاه استقلال بابت دوسال حضور مهدي قائدي در باشگاه توحيد به پرداخت ٥٠ ميليون تومان بابت اصل خواسته به انضمام دو ميليون هزينه دادرسي و تاخير تاديه ٥ درصد به ازاي هر ماه محكوم شد.
این حکم به روایت ساده یعنی مهدی قائدی علاوه بر رقم قراردادش حدود 70میلیون تومان دیگر برای باشگاه استقلال آب می خورد. استقلالی ها علاوه بر 50 میلیون تومانی که طبق حکم دادگاه به پرداخت آن محکوم شده اند باید برای 7 ماهی که تا امروز با قائدی قرارداد داشته اند، ماهی دو و نیم میلیون تومان بپردازند و تازه این در صورتی است که استقلالی ها هر چه سریعتر با این بازیکن تسویه کنند وگرنه برای هر ماه تاخیر باز هم دو و نیم میلیون تومان دیگر به این رقم اضافه خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس گلف