استقلال مذاکره با اسماعیلی را تکذیب کرد

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای خبر مذاکره با فرشید اسماعیلی هافبک فصل گذشته آبی ها را تکذیب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه استقلال طی هفته های گذشته چندین بار با ارسلان مطهری مذاکراتی را برای تمدید قرارداد برگزار کرد که به دلیل عدم توافق طرفین، این مذاکرات به نتیجه نرسید. در حالی که احمد مددی مدیرعامل آبی ها در گفتگو با برنامه ورزش و مردم از شانس کم این بازیکن برای ماندن در جمع شاگردان مجیدی خبر داده بود، اما امروز اخبار متفاوتی از این باشگاه به دست رسید.


مدیران استقلال طی روزهای پیش رو یک بار دیگر با ارسلان مطهری به مذاکره خواهند نشست تا درخصوص تمدید قرارداد این بازیکن به بحث و گفتگو بپردازند. در این میان، گفته می شد که ممکن است آبی ها با فرشید اسماعیلی نیز سر میز مذاکره بنشینند تا او نیز به همراه مطهری با استقلال مذاکره کند.


اما باشگاه استقلال سریعا با صدور اطلاعیه ای، مذاکره با اسماعیلی را تکذیب کرد. در متن این بیانیه آمده است: امروز (دوشنبه) خبری مبنی بر مذاکره باشگاه استقلال با فرشید اسماعیلی در برخی رسانه‌ها منتشر شد که خبر مذکور تکذیب می‌شود. با نظر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، این بازیکن در لیست فصل بعد آبی‌پوشان پایتخت جایی ندارد.


در واقع باشگاه استقلال با تکذیب خبر مذاکره با اسماعیلی، به نوعی گفتگوها برای تمدید قرارداد ارسلان مطهری را تأیید کرد. چرا که امروز خبر مذاکرات برای تمدید قرارداد با این دو نفر در یک زمان منتشر شد و رسانه رسمی باشگاه تنها مذاکره با اسماعیلی را تکذیب کرد. به نظر می رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، قرارداد مطهری نیز طی روزهای آتی تمدید شود.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال