استقلال نمی تواند مربی انتخاب کند/ لای منگنه شفر!

در حالی که استقلال در گیر و دار انتخاب سرمربی است تا زمانی که با شفر فسخ قرار داد نکند نمی تواند قرار داد مربی جدید را ثبت کند ....

به گزارش خبرنگار مدال، این روزها حرف های زیادی در مورد انتخاب مربی در استقلال به گوش می رسد، به عنوان مثال از مامیچ نام می برند و امیر قلعه نوعی و برخی هم سنگ فرهاد مجیدی را به سینه می زنند اما واقعیت این است که تا وقتی استقلال با شفر به توافق نهایی نرسیده و با او فسخ قرار داد نکرده است، معرفی رسمی مربی استقلال ممکن نیست. 
طبق قانون باید استقلال ابتدا با شفر قراردادش را فسخ کند و بعد به دنبال ثبت قرار داد مربی جدید باشد. 
این همه در حالی رخ می دهد که شفر همچنان در تهران است و دست برتر را در مذاکرات دارد. او می داند که می تواند همه پول خود را از استقلال بگیرد و از ایران برود. این مبلغ در حدود 750 هزار دلار است که بخشی از آن را باید به همکارانش بدهد. 
در هر صورت با نزدیک شدن موعد معرفی و انتخاب سرمربی جدید استقلال، موضوع فسخ قرارداد با شفر داغ تر می شود. هر چند خیلی ها بر این باورند که استقلال سرمربی اش را تا 10 مرداد ثبت نخواهد کرد تا شفر را خسته و وادار به مذاکره کند. این تصور در حالی رخ می دهد که معرفی رسمی سرمربی جدید هم به سود شفر است چون او فیلم و خبرهای موجود را به فیفا ارائه می کند. 
به هر حال استقلال لای منگنه مانده است، البته به صورت لفظی قطعا می شود مربی را معرفی کرد اما رسمی و ثبتی تا زمانی که شفر توافق نکرده این ممکن نیست.

تگ ها


باشگاه استقلال انتخاب سرمربی شفر قرارداد شفر فرهاد مجیدی امیر قلعه‌نوعی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال