استقلال نیاز به تمارض ندارد/ تمدید قراردادها بعد از قرنطینه

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه این باشگاه نیاز به تمارض و دروغ ندارد، از ادامه مذاکره با بازیکنان برای تمدید قراردادشان بعد از دوران قرنطینه خبر داد....

به گزارش خبرنگار مهر احمد سعادتمند در خصوص عملکرد ماهانه استقلال و شرایط این تیم گفت: امیدوارم روزی برسد که بتوانیم گزارشی در مورد افزایش سرمایه و فعالیت های بزرگ اقتصادی با مشارکت شما هواداران را ارائه کنیم.

وی ادامه داد: در درجه اول آرزوی سلامتی برای همه خانواده بازیکنان را دارم. متاسفانه ۱۳ بازیکن ما تست ویروس کرونایشان مثبت اعلام شد و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی خود را بازیابند تا بتوانند در آینده به باشگاه کمک کنند.

سعادتمند افزود: در شرایط خوبی نیستیم. وضعیت کرونا در چند استان به حالت قرمز درآمده و همه باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم.

وی تاکید کرد: تلاش کردیم بخش دیگری از پرداختی ها را به تیم داشته باشیم. خوشبختانه ۲۶ نفر از مجموعه تیم اعم از کادر فنی، پزشکی، تدارکات و بازیکنان بخشی از مطالبات خود را دریافت کرده و تا پنجشنبه بخش دیگری از مطالبات را تقدیم خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد تمدید قرارداد با بازیکنان هم گفت: بحث بعدی ما در مورد تعهدات ما در قراردادها است. باید تمام تعهدات خود را انجام دهیم تا تیم به آرامش برسد ضمن اینکه با تعدادی از بازیکنان قرار است صحبت های اولیه را در مورد تمدید قرارداد انجام داده ایم. البته این موضوع به بعد از قرنطینه دو هفته ای تیم بر می گردد تا ما مجددا صحبت های خود را با بازیکنان انجام دهیم.

وی گفت: تمام توان خود را به کار می بندیم تا شاکله تیم را حفظ کرده زیرا این بازیکنان سرمایه های باشگاه برای فصل آینده هستند.

ادتمند در ادامه گفت: ما در همین گزارش ماهانه که در ۱۶ خرداد اعلام کردیم، گواهی بند «د» برای مالکیت کمپ مرحوم حجازی از وزارت اقتصاد و دارایی و هیئت وزیران و واگذاری و صدور سند را نهایی  کردیم. با چند سرمایه گذار هم صحبت کرده و در تلاشیم تا دو سال آینده یک کمپ استاندارد را داشته باشیم.

وی گفت: برای ورزشگاه مرغوبکار هم تلاش می کنیم ضمن اینکه به دنبال واگذاری ورزشگاه امام رضا هستیم تا سند آن را هم دریافت کنیم.

سعادتمند تصریح کرد: مراحل پایانی مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی در حال انجام است و می خواهیم به بازار بورس ورود کنیم. در سه ماه گذشته فاز به فاز کار را پیش بردیم و تلاش می کنیم تا بتوانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

وی افزود: جلسه بسیار خوبی را با یک هلدینگ برگزار کردیم و مقرر شد در یک فضای مشترک اقدمات خوبی برای باشگاه استقلال و شرکت متقابل انجام بگیرد.

سعادتمند گفت: پیش نویس یک اقدام خوب که همان بحث راه اندازی موزه استقلال است را آغاز کردیم و می خواهیم در یکی از بهترین مناطق تهران این موزه را افتتاح کنیم. به من گفته بودند تاریخ را اعلام نکن اما من چون می خواهم کار سرعت بیشتری پیدا کند تلاش می کنیم تا در زودترین زمان این اتفاق صورت بگیرد تا بتوانیم در آن تالار همه جشن های بزرگ باشگاه را برگزار کنیم و هم هواداران بتوانند از موزه دیدن کنند.

وی تصریح کرد: با چند شرکت بزرگ اقتصادی هم که دارای ارزش بالایی هستند صحبت کردیم. پیش چند قرارداد آماده است که این قراردادها می تواند کمک بسیار شایانی به استقلال کند. همه این اتفاقات با نظارت دستگاه های نظارتی انجام خواهد گرفت تا هیچ شک و شبهه ای در آن وجود نداشته باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اضافه شدن دو عضو جدید هیئت مدیره گفت: آقایان عبدیان و زبده به جمع ما اضافه شدند . از زحمات کامران منزوی هم تشکر می کنم. هیئت مدیره بیشتر به سمت فعالیت های اقتصادی می رود تا مشکلات را در کنار یکدیگر حل کنیم. ضمنا دغدغه بزرگی داشتیم و آن هم بحث کارگزار بود. جلسات متعددی را برگزار کردیم و آقای خلیل زاده در این بخش کمک بسیاری کردند. چندین بار به دادسرا رفتیم تا این پرونده هر چه زودتر بسته شود و بتوانیم با کارگزار جدید موفقیت های زیادی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: قرار بود امروز از اپلیکیشن باشگاه رونمایی کنیم اما متاسفانه به خاطر شرایطی که در کشور وجوددارد این رونمایی به صورت آنلاین صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: بحث مذاکرات هلدینگ مجموعه انقلاب را داشتیم و توانستیم تا پایان فصل پائیز استخر ۴ فصل این مجموعه را به صورت رایگان در اختیار تیم قرار دهیم که با شروع تمرینات سالن بدنسازی، زمین چمن و استخر به صورت رایگان در اختیار باشگاه خواهد بود. اگر چه هیچ کدام از اینها متعلق به استقلال نیست اما تلاش می کنیم با حمایت هوادارانمان چنین مجموعه ای را برای خودمان آماده کنیم.

وی در مورد بحث شکایت شفر و بویان گفت: رای بویان قطعی است. شفر هم همینطور. البته قسمت اعظم پرداختی بویان طبق مکاتباتی که با فیفا داشتیم از طریق آنها پرداخت خواهد شد وبخشی که مربوط به ما است به زودی پرداخت می‌شود. خطری ما را تهدید نمی کند و می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم. در مورد شفر هم از طریق فیفا دفاعیات خود را فرستاده ایم. آنها دیروز جلسه انضباطی داشتند و دفاعیات ما را دیده اند حالا باید منتظر رای فیفا باشیم چون ارقام بسیار سنگین است ولی تلاش می کنیم مشکلات را یک به یک از پیش رو برداریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بخش پایانی صحبت های من اختصاص به اتفاقات پایانی چند روز اخیر را دارد که قابل هضم نیست. استقلال دروغ نمی گوید، شرف دارد، عزت دارد در ایران و آسیا مایه افتخار بوده و پرافتخارترین باشگاه است و دلیلی برای تمارض نداریم و هیچ تمارضی طی ۷۵ سال گذشته از این تیم دیده نشده است.

وی تاکید کرد: دوستان خودشان را به آب و آتش نزنند. آماده مسابقه هستیم و تلاش برای کسب افتخار و ستاره سوم که دور از دسترس نیست را داریم.

وی در پایان گفت: مهمتر از هر چیزی سلامتی بازیکنان و مردم است. ورزش قهرمانی سخت است و امیدوارم همه در سلامت کامل باشند و هواداران بدانند که آنها سهامدار، شریک وصاحبان اصلی باشگاه هستند وما همه توان خود را برای موفقیت استقلال بکار خواهیم بست.

تگ ها


احمد سعادتمند ویروس کرونا تیم فوتبال استقلال تهران