استقلال نیمه اول را با برد به رختکن رفت/ قفل پای مطهری باز شد

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال استقلال و آلومینیوم اراک با گلزنی مهاجمی همراه شد که از ابتدای فصل تاکنون برای آبی پوشان فقط یک گل زده بود....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم اراک بود که نیمه اول این دیدار با برتری یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید. ارسلان مطهری در دقیقه ۳۸ برای استقلال گل زد.

نیمه اول این دیدار هر چند بیشتر در اختیار استقلال بود اما شاگردان رسول خطیبی نیز موقعیت‌هایی را برای رسیدن به گل داشتند اما رشید مظاهری مثل دیدارهای گذشته در چند صحنه اجازه نداد دروازه‌اش باز شود و مقابل حملات تیم اراکی ایستاد.

ترکیب تیم فوتبال استقلال در دیدار با آلومینیوم

در حالی که تیم آلومینیوم حملاتی را روی دروازه استقلال پی ریزی کرده بود، در دقیقه ۳۸ تیم میزبان با ضربه زیبای ارسلان مطهری به گل برتری دست پیدا کرد. مطهری که در هفته اول یک گل برای استقلال به ثمر رسانده بود پس از چندین هفته بالاخره قفل پایش باز شد و دوباره گلزنی کرد.

ترکیب تیم فوتبال آلومینیوم در دیدار با استقلال

در دقایق باقی مانده از نیمه اول تیم استقلال بازهم به حملاتش ادامه داد تا تعداد گل‌هایش را بیشتر کند اما در رسیدن به این مهم موفق نبود تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان برسد.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال آلومینیوم اراک بیستمین دوره لیگ برتر ارسلان مطهری