استقلال همچنان به دنبال دروازه‌بان/ تکلیف ناصری تا فردا مشخص می‌شود

مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند تا یک دروازه‌بان جدید را به لیست بازیکنان خود اضافه کنند تا تعداد دروازه‌بان این تیم به سه برسد....

استقلال همچنان به دنبال دروازه‌بان/ تکلیف ناصری تا فردا مشخص می‌شود

مسئولان باشگاه استقلال همچنان به دنبال جذب یک دروازه‌بان برای رقابت با حسین حسینی هستند.

به گزارش مدال، با جدایی مهدی رحمتی از استقلال مسئولان این باشگاه به دنبال جذب یک دروازه‌بان دیگر برای رقابت با سید حسین حسینی هستند اما تاکنون موفق به جذب گلر مد نظر خود نشدند.

بعد از تعلل استقلالی‌ها در جذب کوروش ملکی و اکبر منادی و پیوستن این بازیکنان به نفت مسجد سلیمان و پدیده، مسئولان استقلال در پی جذب یک گلر دیگر هستند و گلرهای مختلفی را در تمرینات مورد آزمایش فنی قرار می‌دهند.

روز گذشته هم محمد ناصری دروازه‌بان سابق تیم فوتبال سیاه‌جامگان که چند سال در لیگ برتر سابقه بازی دارد در دیدار دوستانه آبی پوشان مقابل ماشین سازی حضور پیدا کرد و حتی 20 دقیقه هم برای این تیم به میدان رفت.

قرار است غلامپور طی روزهای آینده این دروازه‌بان را تست کند و سپس نظر نهایی را به استراماچونی ارائه کند.

محمد ناصری در این باره گفته: من بازیکن آزاد هستم و در این شرایط بازیکن آزاد زیاد نیست اما به هر حال مسئولان استقلال با من تماس گرفتند و خواستند که در تمرینات شرکت کنم. ظاهرا آقای استراماچونی فیلم بازی های من را دیده بود و به همین دلیل با حضورم در تمرینات موافقت کردند. یک جلسه با استقلال تمرین کرده‌ام و روز گذشته هم برای این تیم در نیمه دوم به میدان رفتم، قرار است مربیان استقلال نظر نهایی را در مورد عملکردم بدهند.  من هم تابع هستم و امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد.

گفتنی است استقلال در حال حاضر حسین حسینی و مهدی نوراللهی را به عنوان دروازه‌بان در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید:
زرینچه: با شماره 10 به قائدی انگیزه دادیم
دومین بازیکن جوان استقلال در آستانه بازگشت به تمرینات
لوگوی استقلال در آستانه توقیف!

تگ ها


استقلال اخبار استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال اخبار نقل و انتقالات دروازه بان استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال