استقلال و بدهی ۵۵ هزار دلاری به دو وکیل

پرونده شکایت سه بازیکن خارجی کم بود حالا سرپرست جدید باشگاه استقلال باید خود را برای جنگی حقوقی با دو وکیل زبردست خارجی هم آماده کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی فتح ا.. زاده در همان اولین روزهای ورود دوباره به میز مدیریت باشگاه استقلال باید خود را برای جنگ حقوقی برای ممانعت از صدور حکم سنگین محرومیت از پنجره های نقل و انتقالاتی توسط فیفا آماده کند. برای برنده شدن در این جنگ سرپرست باشگاه نیاز به تامین بودجه ای بالغ بر ۲۵۰ هزار دلاری داشت که حالا شنیده می شود ۵۵ هزار دلار دیگر نیز باید به آن اضافه کند.


ماجرا از این قرار است که باشگاه استقلال بنا به قراردادهایی که با وکلای خارجی در ماجرای دفاع از پرونده های شکایتی خود در فیفا و دادگاه بین المللی ورزش CAS داشت حالا با بدهی ۵۵ هزار دلاری به دو وکیل روبرو است که برای پرداخت و تسویه حساب با این دو وکیل هم ضرب الاجل تعیین شده و نیاز است تا قبل از تاریخ ۲۵ اسفندماه جاری این پول ها واریز شود تا باشگاه با شکایت دیگری روبرو نشود.


از همین رو با اضافه شدن این ۵۵ هزار دلار به پول قبلی که استقلال باید تا قبل از ۲۰ اسفندماه به طلبکاران خارجی خود از جمله ایسما، منشا و جپاروف بپردازد باید گفت علی فتح ا.. زاده با روزها و ساعات بسیار دشواری روبرو خواهد بود که بیرون آمدن از این دیگ جوشان بدهی کار آسانی نخواهد بود.


یکی از این بدهی ها به وکلای ورزشی طرف قرارداد استقلال به ماجرای سوپرجام و شکایتی برمی گردد که مدیران قبلی باشگاه به دادگاه بین المللی ورزش CAS انجام دادند که سوای از هزینه های دادرسی نزدیک به ۳۰ هزار دلار هم برای آنها برای مزد وکیل به جا گذاشت.

بیشتر بخوانید:
بازگشت عارف غلامی به ترکیب استقلال

استقلال بالاخره در انقلاب تمرین می کند

 

 

تگ ها


علی فتح ا.. زاده فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال