استقلال و خطر محرومیت؛ خیلی دور خیلی نزدیک

به گفته مسئولان باشگاه استقلال، وینفرد شفر بدهی خود را به زودی دریافت خواهد کرد اما این مربی منکر ارتباط به استقلالی‌ها شده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه" ماه گذشته خبری در رسانه‌ها مبنی بر فرصت یک ماهه فیفا به استقلال برای پرداخت بدهی‌های وینفرد شفر منتشر شد که با گذشت ۲۸ روز از آن خبر هنوز اتفاق تازه‌ای پیرامون سرمربی آلمانی منتشر نشده است. تیم استقلال که به دلیل ذکر شده از سوی فیفا از خرید بازیکن محروم شده بود نتوانست از بازیکنان جدید خود در بازی‌های آسیایی استفاده کند و هم اکنون نیز به اصطلاح پنجره‌ی نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته می باشد.


 در روزهای گذشته اسماعیل خلیل‌زاده عضو هیئت مدیره باشگاه برای پرداخت مطالبات سرمربی آلمانی به ترکیه سفر کرده که با گذشت ۴ روز از این سفر، به نظر هنوز اتفاق خاصی در جابجایی پول رخ نداده است. وینفرد شفر نیز تقریبا هر روز با رسانه ها مصاحبه کرده و عنوان می‌کند نه پولی به حساب او واریز شده و نه تماسی از سمت مسئولان استقلال با وی برقرار شده است. 


با توجه به اینکه طبق اخبار قبلی، باشگاه استقلال تنها ۴۸ ساعت فرصت برای بستن پرونده شفر داشته اند و طرفداران این باشگاه نگران کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه می باشند، اما از داخل باشگاه خبر می‌رسد که این فرصت ۴۸ ساعته و یک ماهه چندان صحت نداشته و آنها در حال صحبت و تعامل با مدیر برنامه‌های شفر می باشند. 


همچنین استقلالی‌ها عنوان می‌کنند اگر قرار بر محرومیت از سوی فیفا باشد، قبل از اعمال جریمه به باشگاه استقلال ایمیل زده شده و در ابتدا از آنها توضیح می‌خواهند که چنین ایمیلی هم به باشگاه نرسیده است. 
تیم استقلال ۱۳ روز دیگر اولین بازی خود را در رقابت های لیگ برتر آغاز خواهد کرد و با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی هنوز نتوانسته قرارداد بازیکنان جدید خود را ثبت کند، بعلاوه آن که همچنان احتمال صدور حکم محرومیت از سوی فیفا و جریمه سنگین باشگاه وجود دارد و مسئولان باشگاه استقلال باید هر چه سریع‌تر وضعیت بدهی‌ها و پرداخت آن را روشن کنند.

تگ ها


امارات استقلال تهران بنی یاس وینفرید شفر