استقلال و سه تیم دیگر در آستانه محرومیت از حضور هواداران

کمیته انضباطی آرای خود در خصوص تخلفات هواداران چهار تیم لیگ برتری را صادر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتر فوتبال صادر کرد در زیر این آرا را مرور می‌کنیم:

*دیدار تیم های شهر خودرو مشهد و ماشین سازی تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم شهر خودرو مشهد تخلفاتی مبنی بر توهین به بازیکن حریف و داور رخ داد. تیم شهر خودرو مشهد به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد( این رای قابل تجدید نظر است)

به باشگاه شهر خودرو اخطار می شود با توجه چندین نوبت بروز رفتار مشابه از سوی تماشاگران منتسب چنانچه در بازیهای بعدی این نوع رفتار تماشاگران گزارش شود،با تبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

* مسابقه تیم های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی  توهین و فحاشی به بازیکن حریف و داور و پرتاب سنگ و بطری به سمت نیمکت حریف رخ داد.  این تیم به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)


به باشگاه صنعت نفت آبادان اخطار می گردد با توجه چندین نوبت رفتار تماشاگران منتسب مبنی بر توهین به داور و بازیکنان حریف و پرتاب اشیا، چنانچه در بازیهای بعدی این نوع رفتار تماشاگران گزارش شود، با تنبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

* دیدار تیم های استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور بازی رخ داد. تیم استقلال باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای قابل تجدید نظر است)

به باشگاه استقلال اعلام می شود چنانچه رفتار تماشاگران منتسب به این باشگاه نسبت به فحاشی به داوران ادامه پیدا کند در بازیهای بعدی تنبیهات شدیدتری در نظر گرفته می شود.

* تیم نساجی مازندران به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب سنگ و برخورد به داور و فحاشی به تیم داوری در دیدرا برابر سایپا باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.( این رای قابل تجدید نظر است)

از آنجائیکه رفتار تماشاگران نساجی در هفته های ۲، ۳، ۶، ۷ و ۱۵ لیگ برتر و در هفته ۱۸ نیز نسبت به فحاشی و پرتاب اشیا ادامه داشته است به این باشگاه اخطار می شود در صورت گزارش دیگری مبنی بر فحاشی با پرتاب هرگونه اشیا از سمت تماشاگران منتسب با محرومیت از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی مواجه خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

کاپیتان نفت: برای بازگشت به جمع مدعیان وقت داریم

جعفری: نباید در باد دو برد بخوابیم

تگ ها


کمیته انضباطی پرسپولیس تهران فوتبال ایران صنعت نفت آبادان استقلال نساجی مازندران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال