استقلال و شهرخودرو می‌تواند زیباترین بازی هفته باشد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هر دو تیم استقلال و شهرخودرو از تیم‌های خوب لیگ هستند و می‌توانند ارائه دهنده بهترین بازی هفته باشند....

به گزارش خبرنگار مهر، استقلال و شهرخودرو با ۸ و ۷ امتیاز از موقعیت خوبی در جدول رده بندی برخوردارند و این نزدیکی امتیازات می‌تواند بر حساسیت بازی این دو تیم در هفته ششم بیفزاید.

در خصوص این بازی ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان و مدیرفنی آکادمی این باشگاه به خبرنگار مهر گفت: هر دو تیم از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و این می‌تواند نوید یک دیدار با کیفیت از سوی دو تیم را بدهد. من بازی‌های هر دو تیم را دیدم و می‌دانم آنها فوتبالی روی زمین و متکی بر پاس‌های کوتاه و پر تعداد ارائه داده و به دنبال فوتبال مالکانه هستند که این می‌تواند بر جذابیت‌های بازی اضافه کند.

مشاور و مدیر فنی آکادمی آبی پوشان تاکید کرد: خطوط حمله دو تیم پر قدرت و خطرناک است و این ممکن است به پر گل شدن بازی هم منجر شود.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: قطعاً حضور رحمتی به عنوان سرمربی در تیم شهرخودرو باعث می‌شود این بازی بیشتر از سایر بازی‌ها از طریق رسانه‌ها رصد شود. خیلی‌ها منتظرند اولین رویارویی رحمتی با استقلال را ببینند.

اصغرخانی بیان داشت: استقلال برای آنکه از کورس بالای جدول عقب نماند باید در این بازی خارج از خانه پیروز شود. فعلاً آبی پوشان از نظر جدولی از سایر بالانشینان عقب نیستند و برای آنکه جایگاه شان را در بالای جدول تثبیت کنند به این پیروزی نیاز دارند.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال شهر خودرو مشهد ایوب اصغرخانی