Banner

استقلال و نکونام بازهم به هم رسیدند!

جواد نکونام، کاپیتان پیشین تیم ملی، بازیکن سابق استقلال و سرمربی فعلی فولاد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر همراه با شاگردانش میهمان استقلال در ورزشگاه آزادی خواهد بود....

به گزارش خبرنگار مدال، شاگردان نکونام در حالی در دومین هفته لیگ نوزدهم به مصاف استقلال خواهند رفت که دو تیم پیش از این 43 بار در رقابت‌های رسمی (42 بازی لیگ و یک بازی جام حذفی) به مصاف هم رفته‌اند که استقلال 21 و فولاد 10 برد بدست آورده‌ و 12 بازی نیز به تساوی انجامیده است.
آخرین تقابل استقلال و فولاد در هفته بیستم رقابت های لیگ هجدهم و در شهر اهواز رخ داد. تقابلی که با رد و بدل شدن 4 گل و البته جشنواره ای از اتفاقات جذاب همراه بود و هر دو تیم با ارائه یک فوتبال زیبا، بازی را به پایان رساندند.
و حالا در هفته دوم لیگ نوزدهم دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که سهم هر دو از هفته اول رقابت ها، شکست بوده است. فولاد در هفته گذشته با یک گل مغلوب صنعت نفت آبادان شد و استقلال هم در دقایق پایانی نتیجه بازی را با یک گل به ماشین سازی واگذار کرد. هر دو تیم در حالی قدم به هفته دوم مسابقات خواهند گذاشت که به چیزی جز پیروزی در این دیدار فکر نخواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید:

کمیته تعیین وضعیت خبر محرومیت بازیکن استقلال را تایید کرد!

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه فولاد کاپیتان پیشین استقلال جواد نکونام سرمربی فولاد بازی استقلال فولاد استقلال فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال