استقلال و هیچ باشگاه دیگری هنوز مجوز حرفه‌ای نگرفتند

سخنگوی کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های فوتبال گفت: نه استقلال و نه هیچ باشگاه دیگری هنوز مجوز حرفه‌ای خود را برای فصل آینده دریافت نکرده‌اند....

سید کاظم اولیایی عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای تیم‌های لیگ برتری و سخنگوی این کمیته در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نه استقلال و نه هیچ یک از باشگاه‌های دیگر هنوز مجوز حرفه‌ای فصل جدید خود را دریافت نکرده‌اند و البته هیچ باشگاهی هم مدارکش رد نشده است.

وی اضافه کرد: برخی از آقایان در اظهارات خود در صدا و سیما عنوان داشته‌اند که مجوز حرفه‌ای باشگاه خود را دریافت کرده‌اند که این از کم اطلاعی آنهاست و بعضی جاها هم خوانده‌ام که مجوز حرفه‌ای فلان باشگاه مورد تایید قرار نگرفت که این هم شیطنت است. 

سخنگوی کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها تصریح کرد: تاکنون تنها مدارک باشگاه‌ها با نظارت این کمیته برای فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده است و در یک نقص گیری، کمبود مدارک به باشگاه‌ها بیان شده و مدارکی که مورد نیاز بود نیز مجددا ارسال گردید.

اولیایی خاطرنشان ساخت: هنوز فرایند صدور مجوز حرفه‌ای سازی در حال انجام است و فرصت بررسی وصدور مجوز  یا عدم صدور، برای دپارتمان صدور مجوز و کمیته های مربوطه باقی است.

تگ ها


کاظم اولیایی مجوز حرفه ای سازی در فوتبال تیم فوتبال استقلال تهران