استقلال و پارس جم به کمیته انضباطی رفت

سهیل مهدی گفت که کمیته انضباطی درخصوص برگزاری یا عدم برگزاری دیدارهای معوقه ی استقلال و فولاد نظر خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفتگو با برنامه ی شبهای فوتبالی در خصوص تعیین تکلیف دیدار استقلال و پارس جنوبی جم و همچنین دیدارهای معوقه تیم فولاد گفت: سازمان لیگ به عنوان برگزار کننده ی مسابقات، گزارشات و مستندات خود را تقدیم کمیته انضباطی کرده است و این کمیته به همراه ارکان قضایی فدراسیون، در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری این مسابقات، تصمیم گیری خواهد کرد.


مهدی ادامه داد: دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس لغو نشده و این مسابقه مطابق برنامه ی قبلی سر موعد برگزار خواهد شد. در خصوص بازی هایی که به تعویق افتاده اند، ارکان قضایی و کمیته انضباطی اعلام نظر خواهند کرد و سپس سازمان لیگ با توجه به رای صادره، تصمیم گیری می کند که با توجه به فشرده بودن هفته های پایانی، امیدواریم کمیته انضباطی در این خصوص زودتر تصمیم گیری کند. 


وی افزود: چنانچه کمیته انضباطی رای به تجدید این دیدارها بدهد، از آنجایی که طبق قانون باید ۲ هفته ی پایانی لیگ برتر به صورت همزمان برگزار شود، باید تا قبل از آغاز هفته ی بیست و نهم، تمامی دیدارهای معوقه برگزار شود تا دو هفته پایانی با شرایط مساوی برگزار شود.


مهدی درخصوص برگزاری جام حذفی گفت: قاعدتا و حتما پایبند به انجام جام حذفی هستیم. برنامه ریزی لازم صورت گرفته ولی به دلیل بازیهای معوقه استقلال و فولاد برنامه ی بازیها جابجا خواهد شد و در صورتی که کمیته انضباطی حکم به برگزاری مجدد دیدارهای استقلال و فولاد مقابل حریفانشان بدهد، برنامه ی جدید جام حذفی اعلام خواهد شد. 


سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: طبق آخرین اطلاعات دریافتی، ادامه ی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در این فصل، احتمالا به صورت متمرکز در کشور قطر انجام خواهد شد.


مهدی در پایان افزود: از آنجایی که پایان مسابقات لیگ برتر با آغاز ماه محرم تداخل پیدا خواهد کرد، پس بنا به احترام عزاداری شهادت سرور و سالار شهیدان، جشن قهرمانی تیم قهرمان لیگ برتر تحت الشعاع عزاداری های ماه محرم قرار خواهد گرفت.

تگ ها


پارس جنوبی جم سهیل مهدی سازمان لیگ برتر استقلال تهران