استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف نمی‌شوند

رئیس دپارتمان روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا وصول نشده است....

به گزارش مدال، چند روز پیش اعلام شد که تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس تا ۹ شهریور ۱۳۹۸ فرصت دارند تا وضعیت بدهی هایشان را مشخص و آن را به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اعلام کنند تا مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را بدست آورند.  

درحال حاضر تنها یک هفته تا پایان این فرصت باقی مانده و هنوز سرخابی‌های فوتبال ایران به طور کامل نتوانستند مشکلات خود را حل کنند و این موضوع به معضل جدیدی تبدیل شده است. در روز‌های اخیر شایعاتی به وجود آمده بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، استقلال و پرسپولیس را تهدید به حذف کرده بود که تکذیب شد.

حمیرا اسدی، رئیس دپارتمان روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ما بیان کرد، نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا نیامده و تاکنون خطری این ۲ باشگاه را تهدید نمی‌کند.

به هرحال در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، پرسپولیس و سپاهان به عنوان ۲ نماینده ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حاضر هستند و  استقلال و شهر خودرو باید در پلی آف به مصاف حریفان بروند.  

بیشتر بخوانید:

بیانیه معنادار کنفدراسیون آسیا؛ قابل توجه پرسپولیس و استقلال!

 

تگ ها


حمیرا اسدی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال